Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szerintem aki azt se tudja merre induljon, annak lehet nem ártana szakemberhez (nem feltétlenül szerelő) vinni tényleg!
Na amúgy. Először elkéne dönteni hogy kevesel vagy sokat kap. Gyertya képet nézzél először milyen színe van. Meg érzed hogy hogy reagál gázra, ha odahúzod elengeded vissza áll faszán alapjáratra vagy lassan áll vissza.
Nem bántásképpen, mikor 14 évesen megkaptam a simsonom azt sem tudtam hogy mi micsoda rajta. Elromlot nem írtam rögtön fórumra. Gondolkoztam mi hogy merre. Elkezdtem olvasgatni hogy mit miért hogyan. Senki nem magyarázta el hanem megkerestem magamnak ami kellet.
Érdekelne de jelenleg egy fillérem sincs sajnos:(
Nagyon frankó,jó kiállású kis Dt-d van...Gratula ,vigyázz rá...
Oké..
Szted miért irok ide? -.-
Talán mert én akarom megcsinálni és nem a szerelönek akarok eszméletlen pénzeket kifizetni
5-ért érdekel a rezó?
Vidd el szerelőhöz.
Helló
A fűfúvoka méretét hogy lehet pontosan belőni?
jól néz ki ezzekkel a gumikkal

csak én sajnálnám kivinni, mert félnék ,hogy valahol elkezd rozsdásodni meg nem tud leszáradni
/már akkor is sokkos vagyok ha elkap az eső, és nem szárad rögtön/

bár oké nem vitrinmotor meg az enyém is már 17 éves ,de azé akkor is
helyes helyes
oksam mingyán ezis fel lesz adva
10 ezeré csinálnak rá egy szettet nem fogsz szerintem itt kapni idommal együtt
fel lett adva postán a téma majd érkezik
Hali.
Valakinek nincs yamaha dt 125 r 1997 esre való bal első idomja amin ez a matrica található ?
Lehetőleg eladásra :)
végre egy igazi havazás, hála a rücsiknek!
Igen igen ne félj ha nehezen jön szét szét jön az:)
Tehát egyszerűen csak szét kell húzni kisebb - nagyobb erőfeszítéssel és szét is fog jönni, persze miután kicsavaroztam az olaj leengedéséhez a csavart és leengedtem az olajat ?!
Kösz szépen !
Azok nincsenek meg..
Jöhet több is, mert népszerű. Persze az ártól is függ.
majd ide is írj be hogy találtál vagy sem mert akkor kérdezősködök én is kicsit a környéken
Szerintem tudok neked szerválni, holnap megbeszéljük suliban.
Hattőőő, mondhatni, igen. És ez bevált.
valami versenygép készül?
Kosarak is kellenek, meg a fedlap is. Azok megvannak?