Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ha alapjáraton nagyon kis fordulaton hallható a hang,elképzelhető hogy a membránból jön,mert olyan jól zár,hogy lehet hallani mikor nyit.Volt egy 50-es RD-m abba dupla membránlap volt és sikerült vhogy úgy megoldani,hogy mikor belefújtál akkor lehetett hallani trombitáló hangot és annak volt alapjáraton ilyen nyikorgás szerű hangja meg mikor rárúgtál simán akkor is
Hülyeség ja.
Aküllőkön nem vágott, hanem forgácsolás nélküli mángorolt menet van, ha metszegeted, törni fog.
Üdv. mindenkinek !

A kérdésem az lenne, hogy sm szettet akarok a Dt-re de nem ilyen 150 ezerét meg ilyesmikért. Azt meglehet-e oldani , hogy veszek 17-es rafot és a mostani küllőket ugye hozzáigazítom menetvágás ilyesmik. Nem akarok a tengellyel , féktuskók, féktárcsákkal is cigánykodni, távtartókat csináltatgatni.
Megoldható , vagy teljesen hülyeség ?
Az égszíj valóban rút zörejeket képes produkálni.
gecik vagyunk én meg pláne, nem értek hozzá csak beleokoskodok mindenbe de ez komoly... amugy meg ha megnézed a hűtő bal oldalon van a pumpa meg jobb oldalon, és ékszíj hang alatt az a ciripelő vinnyogást érted?


amúgy segítünk, csak Apuci inaktív és ő tudott segíteni igazából mindenkinek mert ős sokkal tapasztaltabb mint pl én. és az a csavarhúzót nem hülyülésképp írtam... viszed végig és lehet hallani hogy hol mi nincs rendben
nem sok segitséget kap az ember itt..... ....én az zörejre irtam hgy olyan mind az égszij de majd csinálok rolla videot és meglehet érteni mért irtam igy DE NEM KELL SEGITENI ...........
miiii itt már kérdezni sem lehet...?
Jönnek a jó idők én meg pont tegnap szedtem szét a dt-t Sajna a dugó eléggé szólt már benne.Olyan lógása volt,hogy magam is megijedtem.Na de sebaj jövő héten megyek a fúrt hengerért meg a wössner dugóért meg még jónéhány apróságért ami kell hozzá.A termosztátom gyanús volt,hogy szar mivel nehezen melegedett a gép.Mondjuk hideg is volt.szétszedéskor észre vettem,hogy nem zárt le teljesen a termosztát.Kicsit hozzáértem és visszaugrott a helyére.Bedobtam egy kis vízbe és felforraltam utána hagytam kihülni de megint úgy maradt utána kicsit hozzáértem és utána zárt le.Ezt a műveletet párszor megismételtem.Most már addig javúlt a helyzet,hogy a teljes kihüléskor hirtelen lezár.Ennek nem fokozatosan kéne zárnia ahogy hül?Lehet,hogy már nem is jó?Egy kicsit vízköves,lehet az fogja vissza?
pontosabban nincs olyan nyomaték mint előzőleg a vastag rezóval
igazából csak egyhelyben pötyögött a gép és jól reagált a gázadásra kipróbálni még nem tudtam mert rögzitőfület kell rá tenni

illetve még az lenne hogy előzőleg a vastagabb rezó volt fent most a vékonyabb van és menet közben azt vettem észre hogy kicsit erőtlen 6000 alatt és utána sem ugrik ugy meg hanem kicsit olyan lomhának mondható.
Erre mit tudsz nekem mondani?
Sőt ha a csavarhúzó lapolt felét dugja a fülébe.............
hát a hűtőnél nincs vízpumpa füleld végig, csavarhúzót teszed jobbra balra a blokkon a vége meg a fülednél...
mert végülis a hütö felöl jön a hang . ..és milyen csapágyra érdemes kicserélni...gondolom akkor már a szimeringet is le cseréjem..
Sorry csak kimerült az elem a billentyűzetben.
Elvileg kell az igazítás, de lehet elég a keverékcsavaron mahinálni.
Ha nyitottabb mint a gyári, akkor erősebb lesz, jobban érzed a povernyitást.
Bár Én már kérdezősködés helyett felpróbáltam volna, és okosabb lennék, mint akit kérdezek....
és honnan jöhet motorból...vagy még a vizpumpára gondoltam...
Az "éKszíj hang" állítólag csapágyhang szokott lenni.
sziasztok olyan lenne a kérdésem hgy mikor beinditom a motort s elkezd olyan hangot ad min a kocsi égszi elcsuszna ...Mitöl jöhet ez a zaj ..?
meg hogy ilyenkor lesz e teljesitménycsökkenés
azt szeretném kérdezni hogy szereztem egy arrow dobot, szerinted kell hozzá állitani a levegőt meg a benzit, úgy értem hogy sportdob felszerelésekor mindenképpen aktuális e ez a téma?
illetve hogy gáz e ha összehozom a vékonyfakta rezót a vastagfajta sportdobbal mert ugye 2 fajta csőméret van a dt nél
Miről is?
Rossz a memóriám.
Tudod van hogy estére elfelejtem, reggel merre is voltam fuvarban.

Nah 30 felett elkél a Cavinton.......
cross szemüveg talán
Az mi a f...sz..
Köszönöm szépen meg nézem azt is holnap.
lenne kérdésem sportdobbAL kapcsolatban