Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem is rátok gondoltam... Tolnán elég sok ilyen olyan tuning gép van...
szevasztok.
Segítséget szretnék kérni !
A power szelepem nem jól van beállítva ezért ha eléri a 6000 es fordulatot a motor nem pörög tovább csak mintha elmenne az erő...
Valaki ha tudna adni egy kis útmutatót a beállításhoz nagyon megköszönném.A rezonátort már levettem belenéztem tekergettem is a 2 állítóbowdent nézegettem de nem lett jobb..
Pontosan ha tudja valaki kérem segítsen.
Előre is köszi.
amikor az enyémre vigyáztak az okmányirodában, az egyik robeszal mentem, leadtam majd utána hazajöttem vele jogsi nélküli módban

de utána egy centit sem vezettem közúton amíg nem adták vissza
errefelé megy a street "racing" is
NEmtom miért mondod ezt, a kupások nem szoktak utcán vergődni.
Neeeeemszabaaaad :D okmányirodában hagytam megőrzésre :DD majd csak április 16.án kapom vissza :)
attól te még tudsz jönni bazki vagy vegyek egy gps t?
én mindenképp szólok most márc 15. motorozz.hu évadnyitó szerintem nekünk elmarad apum motorja nem ugy néz ki mint ami kész szeretne lenni
az lesz az tuti
amugy ha tényleg jöttök a velencei tó felé akkor szoljatok mindenképpen mert én martonvásáron lakom ami onnan kb 10 km
én ha te lennék ugy hagynék mindent mint generál előtt, kipu minden. bejáratnám és utána tunying
az a baj hogy ez igazából még egy ideig kérdéses marad hogy feljebb is hogy fog menni mert még bejáratósss!
én szerintem csak akkor ha kéri, meg ha elindítod akkor ugyis meghallod hogy mi van vele.
kielégitő a 7? de efölé is könnyel felkuszik:D
akko mahináljak a suberttel is?
4-8 liter ha apuval megyek hosszúba 4liter de ott 100nál többel nem megyünk, 50en mindenhol betartva, semmi kigyorsítás...
szerpentinezéskor meg úgy szoktam hogy elindulunk teletankolom, és kb 130 nál tartalékra kel tegyem... eléggé változó
mennyi a fogyasztásotok? És milyen tüüállással?
indítsd el brümmögtesd meg és hallgassátok meg anyit mondok ha segít hogy nekem pont középen van a tűm és faszán forog, hátha segít
ja meg hogy gáz e ha nem egy átmérőjű a rezó vastagsága meg a dobcső vastagsága, hogy az gáz e hogyha összehozom egy módszerrel a csatlakozást vagy a dobcsőnek is ugyanolyan vastagnak kell lennie mindnképp
rezócsere is volt most a vékonyabbik van előzőleg a vastagabbik volt mind a kettő ÜRES állitsunk vagy ne?
errefelé full nyugisan lehet motorozni.....
tolna cityben amugy is necces már a motorozás hála simson racsingosoknak :D
valek_gabor@citromail.hu
hello egy mailcímet tudsz adni?
tévedés...állítani kell nekem át kellett fúvókázni a karbit...most, hoyg vissza raktam egy időre a gyári dobot...nem emnt sehova a motor...