Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer micsináltál te ügyes?
Pont ez az, hogy én se megyek ki mert még a végén kifogóm a kö**ög fajtát és az mindenbe bele tud kötni és akkor lőttek is a vizsgának...
Meg hát a környékbeli csodás rendőrök .. :)
Nah én kaptam választ az sm szettre 80ezer huf az ára!
Azért kérdeztem mert ha olyan árba lett volna akkor megvettem volna nah de ezeknek ennyi az ára csinálni se olcsóbb.

Igaz hogy nem tőlem lett kérdezve bocsánat apuci javíts ki ha tévedek de csak dobnál nem kell karburátort állítani csak rezónál ha jól tudom.
de javítsatok ki ha tévedek
én meg fosok utcán motorozni, nagyon vigyáznak a jogsimra
Jó is lenne átnézni :D csak hát az a bezonyos vezetői engedély még csak kezdeti stádiumban van ... :D
nézz át hozzánk összehasonlítjuk a kecskéket
na de honnan lehetne előbányászni egy strobit?
nem biztos hogy olcsóbban jönne ki...mert fűzetés(drágák azok a tetves küllők is a francba) + felni(ami szintén indokolatlan drága sztem) + gumi rájuk...
Nah speciel az enyém ugyanezt produkálja. 8 ezeri-g van erő utána már váltani kell mert elfogy a motor :((
Nekem is kellene egy strobi és ki is derülne.
amugy lehet a fűzetés olcsobban jönne ki csak nem tom a felni méreteket te tudod h a dt-be milyet szoknak tenni?
ne bizasd baszki
na hajrá
am ha lenne pénzem énis megvenném xD
de sejtem h nem kevés péééz lesz így kinézet alapján
heló mennyit gondoltál a szettért?
dehogyis de az nekem kellllllll!
kajak megvetted?
Nekem van 1 komplett még blokk ban van 20e...1994es dt..
má elkelt
hali mennyibe adnád ?
Hidegen is és melegen is csinálja.
nemtudom már ki kérdezte a sport kiput de ebayen nézzen körül olcsóbb valamenyivel
Hétvégén jön haza a fiam és ő tud feltenni nekem ez sajna nem megy. Annyit még tudok a mociról hogy vizhűtéses megszakitós és a jobb oldalán van a motornak ez a cucc.
Helló Apuci!
azt szeretném kérdezni hogy szereztem egy arrow dobot, szerinted kell hozzá állitani a levegőt meg a benzit, úgy értem hogy sportdob felszerelésekor mindenképpen aktuális e ez a téma? válaszod elöre is köszi
Az 80-as Dt-be nem jó mert nekem kellene
Azt kurva de gyönyörűszép :DDD Am tényleg mennyibe kerülne csak kiváncsiságból?
elvileg nem pörög ki teljesen, illetve 8 ezernél már nincs erő