Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivan akko ha lehuzza? mibe nyilvánul meg?
komolyan annyira kíváncsi vagyok hogy akkor most nekem tényleg lehúzza-e az előgyújtást a cdi vagy nem...most eléggé úgy éreztem hogy nem...kéne egy stroboszkóp vhonnan
neked minek kéne már? hisz van sm szetted!
mennyit mondtak amugy?
helyes
én is csapattam ma is úgy ahogy hétfő kivételével minden nap mivel még járatős 5 fölé nem engedem de ott megy 65-70-et ha meg nyit a power meglehetősen harap a gép (1x csak kipróbáltam már )
de holnap megint moshatok motort xD utánna megint el lehet tenni aludni
meg olajozni a bowdeneket átzsírozni a csapágyakat csak hogy tavaszra fasza legyen.
baszki...ma mentem egy kört a jóidő miatt, és kib*szottul megy a gép! 8-9 ezres fordulatnál akkorát szakít hogy kapaszkodnom kell
Mennyi lenne?
dobj már egy emailt az adatlapomon megtalálod
CSao Nekem éppen van 1 SM szettem DT be! Ha érdekel írj az árban megegyezünk!
Sziasztok valakinek nincs eggy yamaha dt 80 as berugótengelye eladó?
Halihó, Nincs eladó DT 125 R főtengelye valakinek? Döglött hajtókaros is érdekel, a sonkák, kúpok, menetek legyenek egyben:)
az olajzás a szívócsonkra megy :) de a karbin is van egy szabadon levő cső, a szellőző. Karbi fődarabom van valahol, meg dellorto SHA 12-14-es karbim, ami jó volt, de ahhoz a légszűrő összekötőt mókolni kell.
Valakinek van yamaha dt 50 mx-hez karburátora eladó?
Esetleg tudtok oylan karbit ami jó a DT-re és nincsenek rajta az önolajozáshoz kellő furatok?
Enyém kezdi magát megadni + zavar a sok lezárt cső rajta :)
Azért, mert a zsír új BMW-be ugyanaz az alkatrész többe kerül, mint a suzuki swiftbe... drágább motor, drágább alkatrész.
Rakj fel végre egy képet! 50-esből is van nyócvan féle, meg a 80asokból is.
Jelképes áron. Nekem már nincs szükségem rá.
azért nem ugyanaz vagyis cdi fojtás pl én erre tudok gondolni hogy mért más, de azt kell venni ami olcsóbb
És ezt a dadogást üzemi hőmérsékleten produkálja?
Vagy hidegen? mert hidegen az enyim is kicsit köhög ha nem elég meleg(magas fordulaton)
ez amúgy tényleg érdekes, én sem értem pedig kopp ugyanaz a két rendszer
azt nem értem h a 04/05-ös évjárathoz mért kerül többe a kipu mint egy 89/90-es évjáratú dt-hez
Üdv

http://motoroswebaruhaz.hu/sho... itt vannak kipufogók.
Sm szettre meg 60ezret nyugodtan lehet számolni szerintem
hali!
'98 as DT125 höz keresgélek sm szettet meg pufót..tudtok adni egy linket ahol szét tudok nézni illetve az sm szett az mennyibe fájna kb?
Helló!

Nekem olyan gondom van a motorommal hogy kb fél gázig jól pörög aztán bedadog,húzom neki tovább és 5-6 másodperc után pörög tovább rendesen.Mi lehet a baja? minarelli am 6 blokk van benne.
Előre is köszönöm válaszotokat!
Nem gond,,olyan is van bontott,csak az nem nekem,de ha érdekel,megkérdezem neked..
Nem hívtalak,a tekercs döglött meg nem a cdi
Köszönöm,de már ott is érdeklódtünk. Utolsó reményem ha valakinek kallódóban van ilye bontva.
Ahhoz sajnos nem...Próba itt:kunhegyesmotor.hu