Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem értem mi a gond vele. Nem volt kedvem kiírni amit jelent, de úgy látom nem árt.
CDI = Capacitor Discharge Ignition, esetleg Capacitive Discharge Ignition = Kondenzátorkisütéses gyújtás
Lehet azért nem megy, mert nem működik a powered. Csak egy tipp. Esetleg más baja is lehet, nem csak görgőt és csapszeget kellett cserélni szerintem ha üres hűtővel mentél haza. Gyertyát cseréltél azóta?
Megszakítós CDI?
Írtam már korábban is neked.
1) A gyári áttétel 11/49 vagy 13/49(a franciánál, mint ami nekem is van, ezek jóval erősebbek, nincsenek annyira fojtva(80kmph feletti végsebesség, sok más MX-es mondja, hogy az üvé alig nyög 60-at.)
2) Be kell helyesen állítani a karbit is.
2) a) Milyen karbid van, és mekkorák a fúvókáid? Tű melyik vájatban van?
2) b) Légszűrő gyári?
3) Gyújtásod megszakítós CDI, vagy már tirisztoros CDI ?
4) Milyen vastag hengerfej és hengertalptömítést használtatok?
5) Membránok a karbi előtt jól zárnak?
:)
Hello segítséget szeretnék kérni. van egy 1997es Yamaha dt 125 r tipusu motorom. Pár hónapja voltam annyira ügyes hogy rossz volt a vizpumpa szimeringem és menetközben elfolyt a viz bele az olajba igyhát felforrt a viz,s viznélkül jöttem vele haza aznap már tudtam hogy nemlesz hosszu életü eza motor,és hát igyis lett kicseréltem tügörgöt,csapszeget,hengerfejtömitést klingeritre,vizpumpát,de sajnos a power szelep nemtudom miért de ''letört'' a henger oldalárol mellékeltem 1 képet is róla.Amióta ''megfőztem'' a hengert azóta a motor ROSSZ elindutom teljes gázadáskor megfullad 1.2.3-as fokozatban teljesen hibátlan 4.5.6 fokozatban csak 7000 ig pörög ki és elkezd dadogni. Nagyon megköszönném,ha tudna valaki segiteni mermárt nemtudommi lehet a baja 3 honapja semmi ötletem. előre is nagyonszépen köszönöm.
A pogány azt jelenti hogy nincs megkeresztelve. A pogány magyaroknak is volt vallásuk és hitük. :)
http://www.sportmotor.hu/motor...
nézzétek mennyi DT ...most mondjátok hogy nem az egyik legnépszerűbb motor
piros.....
r-eshez milyen színű?
Sárvédőm nincs,csak R-hez, de power motor bowdennel kupakkal,stb van....
beletekered valami puhába és törékeny csomagként feladni?
FONTOS!

nincs valakinek elfekvőbe egy dt 125R-hez való hátsó lábtartója.
Előre is köszönöm
Bemész egy motoros boltba, és rendelnek neked..olyan 5-600 forint+ az anya 200 kb.
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy nem akad valakinek pár darab eladó hátsó kerékbe való küllője 80as-Dt-hez?
Sziasztok érdeklődnék van valakinek elfekvőben egy DT sárvédő lámpával, ilyen mint a képen.Azt hiszem LC II de gondolom jó az LC-hez is.Esetleg keresnék power motort bowdennel.Elvileg a szelep benne van a motorba csak nyitottra van állítva.Bár, segítsetek ki aksi nélkül nem is működne, ugye?
Koszönöm szépenn
Teleszkóp olajat!

Én 10w -set tettem bele, tudtommal a gyári ajánlás is ez.

Az olaj márkjája teljesen közömbös.
Sziasztok 1988-as Yamaha DT 80 lc2-es motorom első teleszkópját újítanám fel teljesen, csak hát nem igazán tudom hogyan is csináljam, és ebben kérem a segítségeteket, milyen olajat javasoltok !
Köszi előre is !
letoltam a rezót már szárítom:) hogy legyen a postázás?
az az eztüstre teljesen jól bevált praktika:)
EMBEREK!

Eladó egy 125R rezonátor. KTM-emre vettem, de sajna nem nagyon lenne rá jó... inkább a gyárit próbálom megcsinálni jobbra.

Ha valakit érdekel 8.000ft.-!
Gróf László
Vértestolna Béke út 15 2833.
Tel: 06209104524
Vagy hívj fel! 70 279 55 50.Bedobnám a DT-t a kocsiba,és elmennék hozzád és rádugnánk kipróbálni.
Hello Vértestolnára nem tud valaki email címet ? Nagyon kellene
az nekem nem volt jó, az utángyártottnál a 2000es vizes +hőlégfúvó vált be a hátsót meg lusta voltam csiszitelni de megpróbálom azt is, addig csiszitelem amíg tiszta fehér nem lesz, és nincsenek benne karcok azátn hőlégfúvóval vissza jön a színe és olyan mintha új lenne kb