Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fogkrémmel például?
Majd ha lesz kedvem nekiugrok a hátsó sárvédőmnek.. annak ugyis már mindegy, törött szegényke. Aztán meglátom mivel lehet faszásan kifényesíteni
az a baj az sincs:) ez a ciffezés jól bevált már sokszor csináltam
egyszerü okból: nincsen zseton
és ha valami mással pucolod? bár a kézvédőmet én is azzal szoktam, próbáld meg valami nem szembetűnő helyen hőlégfúvóval átnyomatni, de csak okosan
de ha csak az hozza le ilyen szépen a koszt...a fehér müanyagon nagyon meglátszik a legkisebb piszok is és a sterimo nem hoz le mindent. Amúgy pont azért akarok polírozni h a mikroszemcsés súroló után ne legyen matt/selyemfényü
semmi aki hitetlen az hitetlen
mi a bajod a pogányokkal aranyapám
nem is gondolom hogy gecizel

csak van itt egy két POGÁNY
én nem azért írtam hogy gecizzek csak hát ez egy dt, ezen a golyó sem fog nemhogy valami vegyianyag
ha hiszitek ha nem ez igy volt! mér mondanék hülyeséget?

NEM ABBA ÁZTATTA MINT RUSZLIT A SÓSLÉBEN!
KEVESET TETT A RONGYRA ÉS ÁTTÖRÖLTE NAAAAA
dt-n megmarná a műanyagot? ugyanmááááár dt-rőőől beszélünk
fazs tudja mi a neve...dekor boltokban lehet venni..öntapadós fólia
tisztában vagyok a dolgokkal a lakkbenzinnek ilyen olajos szaga van a nitro meg intenziv "csípős"

Tuti nitrózta! rongyra tett egy keveset és azzal végigdörzsölte
AKKOR JO amugy ez milyen fólia?
hát most lehet hülyének nézel de tudom mi a lakkbenzin meg mi a nitro ő nitrózta ez tuti hidd el FORDULJAK LE A SZÉKRŐL HA NEM IGY VOLT
semmiféle hatással nincsen rá a nyári meleg és napsütés
Az a lakkbenzin....
A nitró megmarja a műanyagot.
Festékboltban dolgoztam 5 évig....
Jóestét.

Nem tudjátok miért lehet az,hogy nemrég volt dugócsere(most van benne olyan 140 km),Szépen járatom ahogy több helyen is olvastam.1,2,3 fokozatban igen szépen tud menni,de 4.-ben már nincs annyi ereje és 5.-ben szinte visszafúj a szél és nem akar pörögni.Elől 13,hátul 42-es fogaskerekek vannak.Jah és a motor DT 50 mx (1990 körüli). A válaszokat előre is köszönöm.
jóó ötletnek hangzik az is de lehet a nyári meleg napsütésbe rásül és betejesedhet, haverom nitrohigitoval pucolta DE KIZÁRÓLAG A NATÚRMŰANYAGOT A FÉNYEZETTEL NE PROBÁLKOZZATOK

AMUGY A NATUR MŰANYAGNAK GYÖNYÖRÜ SZÉP FÉNYT ADOTT PROBÁLJÁTOK KI TI IS DE ELÖSZÖR A BELSŐ FELEKEN BIZTOS AMI BIZTOS de az tuti hogy haver azzal tolta és szép volt
helyes helyes:D
Héj Ádám...te méé' nem fóliázod le a tiedet? sztem jobban jrnál..nem kell csiszolgatni meg faszom...öntapadós fólia, azt csumi pont ma voltam a boltba..jövőhéten veszem meg, azt ha kicsit jobb idő lesz kapom szét a motort
a gyári állítolag 80 85 unokatesom megkérdezte
nekem 8000 volt
hát ne csodálkozz a ciff SÚROLÓSZER ANNAK ELLENÉRE HOGY FOLYIK tele bassza csak felületi karcal az egészet