Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Így van, pedig csak addig volt benyomva, hogy ki tudjuk venni belőle a seagert !
A szimering felett volt egy kör alakú gyűrű amin behajlítások voltak ha arra gondolsz akkor az volt !
na ez király lett:D kiváncsi vagyok a végeredményre
az ára már annyira nem adja
Egy 80-ast már vettünk hozzá. Csak azzal az volt a baj,hogy a mágnesek köröl volt egy fém rész és ez miatt szorolt. Levettük ezt a fémet , de a mágnesek viszont szétestek alatta. Az is elég lenne, ha ilyen 4db mágnest tudnánk szerezni hozzá.
Kicsit adja a tuning kit (170cc COMPLETE CYLINDER KIT)
Képet tegyél fel. Mert ha lc akkor szerintem a 80lc- jó lehet hozzá.
azt hiszem vizhútéses. 85-ös évjárat. kb.
milyen 50eshez? levegős? vizes? megszakítós? tirisztoros?
egy jókora darab esett le
na itt a mamutölő dob ami már nem is mamutölő már csak csövet hajtok rá meg a fület heggesztetem fel
Sajna olyat már néztünk rá de nem jó. sőtt még a 80-as dt lendkereke sem jó. Csak az a baj hogy már majdnem minden bontót felhivtam. de nem igértek semmit.
50-es DT-hez nem tudsz véletlenül lendkereket?
Mennyit kérsz értük ?Dugó mérete?Márkálya?
Nekem van 125R hez lendkerék,.....Sőt komplett blokk is...95ös évj...
Köszönöm a hasznos infót! Már csak be kell szerezni
Szappanos vizet locsolsz a ragasztandó felületre, rárakod a fóliát, így még tudod csúsztatni a víz miatt, beigazítod...kinyomkodod a vizet alóla, és szépen lassan haladsz a rányomkodással, közben hőlégfúvóval, vagy hajszárítóval melegíted ráfele...fasza tartós így, és szépen fel lehet ragasztani
Szeretném megkérdezni hanyas DT ÉS lendkereked nincs e véletlenül?
A felragasztást trükkjeit, meg az egész folyamatot leírhatnád :)
Hálás lennék érte!
Hali.Ma megvolt az idei év első perece:-)
oda esélytelen h mi innen kimenjünk
hali van egy uj dugaytúm és egy ujszerü álapotban lévö repedés mentes szivó csonkom dt re és tdr 125 re ha valakit érdekel hivjon fel 063026738234 posta ok
egyébként én is erre szavazok.. Velencei-tó, Csesznek...
bakony balaton északipart arra kéne menni
legyen az aranyközépút Szeged