Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem akarja kirakni a képet
nekem csonkitani is kellett egy kicsit mert az oldalidom matrica átlógott a tankra DE HÁLISTENNEK NEM SZEMBETŰNŐ H LEVÁGTAM SŐT NEKEM IGY JOBBAN TETSZIK a képen be is jelöltem

a tuloldalon meg lemaradt az idommatricán a lyuk helye de oda csak egy félkört kellett vágni :)
De érdekel jó állapotu FEKETE sárvédő vagy visszapillantó DT-s
hát mik a méretei? 21 ... ...? küldj róla képeket ENGEM CSAK UTCAI ÉRDEKEL ÉS PERSZE NE LEGYEN VALAMI ÖREG SZAR MERT AKKOR NEM IGAZÁN FOGJA AZ UTAT
és azt szétszedni hogyann lehet?:O:) vagy menyiben álna megg?:)
de még belefért:)
ezt megerősithetem:)
sajnos nem kevés utómunka volt vele haver is onnan rendelt és én matricáztam és marhára nem ott voltak a kivágások ahol kellett volna (dt125r)-re lett csinálva.
Kristóf mennyiért adnád a gumit? Engem lehet hogy érdekelne. Nekem is jó volna egy hátra. Ha gondolod esetleg lenne egy 21 es metzeler em 70%-os cserébe.
george design, Ajka ott csinálnak nekem amiket láttok képeket a mocirol azon már az onnan passzolt matrica volt MONDJUK VOLT VELE EGY KIS UTÓMUNKÁM AMINEK NEM ÖRÜLTEM
Erre a célra van nekem egy 50-60% os dunlop cross gumim ha kell,a dt hez adták amikor vettem
Eladó Dt-hez jó állapotú olajtartály. Szintjelzővel. Törés repedés mentes!
Berúgószerkezetnél megadta magát a közlőfogaskerék.
Sziasztok! van egy yamaha dt 80-as motorom és a berugókar egyszerűen magátol lecsűszik a lábtámláig! semmi erő nincsenn benne!.. betolásra egyböl indul de megrugni egyátalán nemlehett! az miért lehet, hogyan lehet javítani?:)előre is köszi!:)
http://dt125.de/

Werkstatt--Tuning--Rezonanz

Valakik kipróbálta már? hasznos, érezni valamit?
később megnézem most nem emlékszek pontosan
Én is ilyet keresek de hol lehet egyáltalán megcsináltatni?Matricásnál?
Hülye én sem vagyok, és nem vagyok a pénztárcám ellensége ,nem rögtön cibáltam a bajuszt.... volt már vagy egy ezres a mociba.... dolgozoba jártam vele és utána pihent de már ráfért hogy meghúzassam kicsit.... jó ideje nem ment azóta mert csak áll a garázsba, és szerintem még ráférne némi járatás.... sajnálom mert szerettem... de nincs helyem ithon tárolgatni... és mivel a munkahelyem is megszűnt a pénz sem jönne rosszul... csakis ezért adom el...
george desing remélem jól írtam, küldesz képet e-mailben és adnak árajánlatot. Lehet elkérik az árát de tuti hogy minőségi lesz
Szevasztok.
Szeritnetekmennyiért csinálnák meg nekem a másik oldalra ezt a matricát ?
Választ előre is köszi, a motor saját !
gumizás az kb 10 perc pláne ha nem valami kemény régi szar gumi, amugy meg már gumishoz sem vinném, leverte a krómot róla szerintem feszítő vassal adott neki aztán látszanak a karmolások a felnimen, inkább megcsinálom én otthon, rongyal mindig körbetekerem hogy még véletlenül se karcoljam meg
meg amúgy az úgy lenne jó hogy van pluszba 2 felnid 1 előre 1 hátra. azt csak kicseréled nem kell gumizni meg semmi
bijony kő:D
200db szerintem simán kéne lőre hátra meg kell gubázzak cross gumit is, nagypogácsás enduro gumival szerintem nem sokat érne... sok pénz ez gecc
16 os simó gummába 70db-ot raktunk:D Én nem tudom mennyi darabja.
Van itthon annyi hogy még kitart vagy 10 évig:)