Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vótam motoroznyi-e...lessétek meg link
látkép meg a 6-os
nincs mit
Köszi, nézegetem.
36 vagy 45 ha jól tudom.
nem tudja valaki hogy hány mm-es a 125R villabefogója?
aztán itt vége is a dolognak, a többi a kukába való
meleg aszfalton eszmélet módon betapad:D
jó a did de annyival szerintem nem ér többet UGYHOGY JT TAJWaniDE A DT RE JÓ mondjuk hamár a tajwani cuccoknál tartunk akkor csak ajánlani tudom a KENDA MÁRKÁJÚ GUMIT iszonyat fogja a streetet :D

csak annyira hogy külsőíven lenyomtam egy 650 es sv-t ugy hogy majdnem leért a lábtartó és ez nem kamu!
428 as
van itt egy olyan rész hogy olyan földes mint ha aszfalt lenne anyira sima és egy helyen hullámos, én meg élveztem hogy lehet egymás után repülni sokszor aztán egyszer besatuzozz a hátulja, aztán ami tartja a fogaskereket az egyik csavar elszakította az egyik szem belső felét
amúgy én eszem a láncszetteket mint a picsa
unokatesóm mondta hogy nemsokára lesz az sv-jén lánccsere tegyük rá azt a hsználtat az még használtan isörök életű lenne.hozzáteszem csak poénkodott nem gondolta komolyan:D
az is aranyos baleset lehetett, akkor azt be is gyűrte mi a blokkhoz?
lánckerékből volr IRIS-em de az akkora egy hulladék fos 7 8 km alatt ugy kihegyesedett meg meggörbültek a fogak mintha 30 ezer lett volna a lánckerékbe!
aaz o gyűrűs a gyárija nekem elszakadt
azért illik venni egy 428 ast !
én amikor megvettem a gépet o gyűrűs d.i.d. volt rajta az kurva jó volt alig lehetett kinyirni mondjuk az valami 18 ezer ft, amugy a jt is olyan hogy az elejébe nyulik mint a picsa nem győzöl utánna huzni azt egyszer csak beáll azt jó!
lusta vagyok felkelni
de mekkora? 420 vagy 428-as érdeks hogy az öszes 80as nyújtja a did-et az enyém meg nem.
hun a kép?:D
Nekem 80 ason a did egy fos volt mindig után kellett huzigálni mert nyúlt mint a fos a jt vel meg semmi gond.
Kár volna érte ha elcsúsznál vele.
és szerinted melyiket éri meg megvenni a DID erősítettet vagy a JT erősítettet láncból? csak mert a nagvas.hu-n azt írja a JT lánckerékhez h DID ajánl hozzá...
linkeld be rendesen mert nem tudom megnyitni
nincs sóúúú, nem sóúzhatnak már mert kimarja a füvet jobban mondva minimális sóúvan az utakon, most valami olyat cuccot szórnak ami nem ér semmit csak amikor elolvadt a hó utána jól csúszik, jobban mint a letaposott hó