Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

de kis ........ vagy
a könyököt nem látni a rezót nem ismerem.
Ez 50-60%-os?
Ez lassan kidobós.....
Ráadásul kanyarodni is veszélyes vele, mert lapra van koptatva.
Nem kell valakinek egy pár kicsi index? Még használva sem volt. vaaci új.
hát víz olaj leeneged. Dekni le kuplung le úgy lejön a közlőfogas. De ha nem vágod inkább hagyd.
Milyen könyék ez?YZ?
Van kuplung lamella készletem is.Eladó....csal lamella,és a vastárcsák..
Dt 125R karbi,powermotor,powerszeleptakaró kupakja bowdenokkal...ELADÓK!
nem tuti hogy 120 lehet 110 nem emlékszem pontosan szombaton megyek haza és megmondom a méretet amugy lehet oldalra egész aprokat is tenni szerintem elmenne mert nekem volt 120 as utcaim és volt még ott böven hely
attol fosok hogy a 120-as nagyon széles és bele érnének a szegek a villába
képed van én pont most tettem fel rola egyet nézd meg
hát ez enduro 21x2.75
ez lenne az
120/80 alighanem
mekkora? kellhet
nem kell?
néééékem van egy 50 60% os dunlop crossom
5 házzal arrébb csak ide nem járnak a közmunkások úgyhogy ha reggel nem akarok 10 centi hóban mászkálni ( suliba se járok ) akkor el kell pakoljam... És még gumit se találtam sehol a dt-re
há mi vagy te közmunkás hogy még a buszmegállót is letolod?

csak vicc volt (gondolom az van elöttetek
nem kér valaki havat? vigyétek innen már 3 napja csak lapátolok 300 métert minden nap, buszmegállót mindent nekem kell ellapátolni
Azért felül legyen minimum 1mm hézag a kar, és a konzol közt, ahol a bovden átfut.
Mert ha rátart a kuplungra, akkor meg elégnek a lamellák.
Viszont ha túl nagy a holtjáték, akkor meg előferdülhet, hogy nem emel ki.
Ezt általában csak kézzel húzzuk meg, nem ritka hogy egy pesti út alatt 2x-3x finomítok menet közben....
Jah és csak a felső finomállítót használd!
Mér hol laksz pesten?
Ok, köszi megpróbálom remélem sikerül.Bár a gép vidéken van én meg itt pesten panelban,sajna.
Hát azokkal a csavarokkal tudod spanolni a nagy kört lazitsd meg tekerd kifele a kicsit (persze fokozatosan ne sokat minig kiicsit és probálgasd a kuplungot) a nagy kört meg ha beállitottad tekerd vissza hogy ne tutjon eltekeredni az egész ennyi
Sziasztok , érdeklődnék tudna valaki abban segíteni, hogy a kuplungon hogyan lehet állítani.Túl magasan fog, majdnem felengedem a kart és akkor fog a gázkart meg persze automatikusan húzom mert néha elfelejtkezek róla, így néha felbődül mintha üresbe huzogatnád .Van rajta két csavar is egy ilyen nagyobb kör alakú és egy kisebb.Sajnos még kezdő vagyok ezért is kérdezném.Ja és egy Yamaha dt lc 125-ről lenne szó.
amúgy nagyon köszönöm:)