Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szívesen kimennék ezzel a szarral de annyit ráköltöttem hogy sajnálom a sós lébe befogni! nem baszom szét

majd erre a célra vennem kell egy hulladékot
Szia!

Én az ilyen láncszettet a nagyvas.hu-ról rendelem, szerintem itt a legolcsóbb minden. JT láncszettet vettem az első lánckerék 1100 körül volt a hátsó 4000 valamennyi a lánc meg 4 vagy 5000 volt, mondjuk nem egy tartós ez a lánc de muszály volt lecserélni és nem volt pénzem ez a lánc olyan 10000 km-t mitt nézd meg a láncot motortípusra ki lehet választani
mindjárt csinálok neked képet meg is lepődtem gecc nézek ki az ablakon aztán nem tudom hogy merre van az út
itt északkeleten kb 4 centi van, nem rég kezdett el esni. meg minusz 8 fok
hóhelyzet van gecc a 6-os számú főút olyan mint egy korcsolyapálya de jól jönne most egy kis quad
Heló!

Néztem a képeidet a DT-ről szép! Milyen láncszettet vettél rá vagy hol, mennyiért, megírnád? köszi
www.dtr125.net%2Ftuningf.htm" title="http://translate.google.hu/translate?hl=hu&sl=de&tl=hu&u=http%3A%2F%2Fwww.dtr125.net%2Ftuningf.htm" target="_blank">http://translate.google.hu/tra...

Sziasztok!

Az oldal alján van egy rész ami arról szól hogy mit kell tenni hogy ne csak 7000 pörögjön a gép, csak nem lehet érteni pontosan. Segítsetek értelmezni. Valószínű nálam is ez lehet a gond meg kéne néznem. Igaz az én DT 98-as de a tünete ugyan az nem akar kipörögni valami megakadályozza 7000 körül :(
Nem tudja valaki, hogy hol tudok beszerezni "bödönös" hőálló feketét
(ne radiátor, kazánfestékre gondoljunk) NEM SPRÉSET mert kompresszorral fújnánk valami olyan lenne jó ami kimondottan kipura való!

Szívesen fogadom az ötleteket
áá dehogy is csak azért forgattam a dt-t mert még a simó nem üzemel(de majd hnaptól) aztán valamival ki kellett élnem magam
kék hátsó sárvédőd nincs? de valami szép nem fényezett nem nagyon karcos
Eladó!Dt125R karburátor!7pénz....
2TCastrol power racing1 olajak eladók. full szintetikus,nagy fordulatú motorokhoz...2500Ft....Van sima 2Tcastrol (piros flakonos)2000.-
CASTROL láncspray 400ml. 1800.-ért....Rendelhető vagy személyesen...
csak óvatosan nehogy megnyekkenjen az a szép DTX
had ez a kép habi én Szegedi vagyok de ilyen hó nincs MÉÉG
Ma is forgattam a dt-t
ez a kép kamu én is megtaláltam, kitudja mikor kép ez, meg tévébe is azt mondták hogy reggel még nem esett semmi hav, akkor reggelre hogy lehetne már ekkora? nem lesz ebből lófasz se, vagy ha igen én leszarom van 2mázsa lisztünk- kenyeret tudunk sütni, tej is van vagy 3 kartonnal, sonka, szalonn a füstölőbe, az erőmű is már kész van, nem lehet itt problem de adja az ég hogy vasárnap estére essen 40 centi akkor legalább suliba se tudok menni sőőőt még holnap estére essen akkora hó és haza se jövök a lánytól ebben az évben
lesz az még 30 centi csak várd ki
elvileg itt hajdú-biharban 19-20 óra körülre várható...
ITT EGY KÉP SZEGEDRŐL
ma végre el tudtam indítani október óta most hallom először járni, olyan kis csendes holnap rárakom az ülés meg a láncot és csapatok is a 30cm helyett 2 centis hóban
helló spirál már nincsen
helló van egy power motorom bowdennel csak nem tudom melyikre való. szerintem elől hátul tárcsásé. a tiedről tudsz küldeni egy képet hogy milyen kéne
na fürödj le nembaaaaaaj majd amikor szombatonként be kell mennyél suliba én meg motorozok helyetted is
Szevasztok, 125 ccm "94" vizes dt motorom gyenge :D, 8 ezret pörög utána csak ledurrog , ezeket a hibákat mivel javíthatom ki ?, segítsetek légyszi :D
Lehet még egy hetet itthon elszek buzika... Ma jelentették be a suliba, hogy ha kurva nagy hó lesz nem kell menni
Esik a hó emberek már lassan fehér az udvar