Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ne sértőgggyé mááán meg mit vagy ilyen sértőőőddddős
kösz nemérdekel "SÜSÜ"
Árat mondj te! ha érdekel,a kép 1-2 napja készült..
41 ha jól emlékszem
ééés látszik, akkor kösz nem kell
Nézd meg a képet SÜSÜ!
mekkora méret és menyit kérsz érte?
NEkem van!Cross gummám DT-re...99%os...
Az sajnos,nincs...piros színben van..+piros tank,idomok stb...blokk alkatrészek...
meg ha apu hazaér tuti szájba ver olyan füstöt csináltam a műhelybe hogy kettőt látok abbol amit írok
na nekem ugy csinálja hogy ahogy nézed az elején teljesen óramutató járásával megegyező irányba húzza, aztán szépen lassan húzza át a másik irányba, nem ugy hogy 6nál kezdi, hanem folyamatosan szépen

próbáltam vele menni de tengelyig ér a hó, inkább hagytam
te meg ha összepakoltad végre a motort mennyél mán próbálni és osszad megfele a tapasztalatokat:DD
mozdított a lendkeréken, de Ő remélhetőleg majd elmeséli
nem sajnos. a lendkereket forgatta el egy picit, így egy fokkal lehet jobb. de kiiktatni csak úgy lehet ha valahol nagy csoda folytán találsz egy nyitott CDI-t...
http://www.sportmotor.hu/motor...

sikerült neki megoldani ezt a fojtást?
ja ok, értem köszi!
nem kell ehez fordító. azt mondja hogy van 4 vezeték ami megy az órába, abból a fekete-zöldet válaszd el és testeld le... és ezáltal a power nem fog visszahúzni 7ezertől...
The NEW restriction that is used on these bikes is a simple one to fix:

Going into the speedo is a four pin connecting block. There are 4 wires going into the block and only 3 wires coming out the speedo side. Just find the Green/Black wire going into the block, clip it to separate it from the block, and strip the end and join a small piece of wire to it (long enough to to join to an earth on the frame). When the Green/Black wire is earthed to the frame this stops the YPVS from retarding over 7000 RPM. The engine should rev freely now.

itt a szöveg fordíttasd le a google fordítóval.
Nekem is tervben van sok minden Amúgy igen...krossz gumma nélkül cska esnél-buknál
meg nekem incs cross gumim
nembaj most gyűjtök az a lényeg xD sokminden tervbe van ha jön az átlag10fok
Nehogymá' nincsen 2-3 ezer forintod hee...óóó...papír vagy..
nincs pénz benzinyre meg most amúgy is gyűtöm a pézem hogy tavasszal rendbe tudjam rakni a gépet
Nem, hogy hnap kiugranál azt lőnénk valamerre
fasza