Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem rossz, mondjuk a wössner vagy a vertex jobb! nekem wössner van és ki..szott jóó pörgösebb
Próbált már valaki 32-es Delorto karbit 125ös DT-re? TDR-ről meg TZR-ről szokták szerezni...tapasztalat?
Jaa, hogy a tiéd a másik fajta... Akkor nem szóltam.
valószínüleg ez lehet a probléma gyökere:)
Még nem nagyon néztem, de most kutattam a neten és lám nézem hogy ennek van egy rácsavarója (ami nekem nincs, emiatt csúszhat ki) amit arra a bizonyos menetes csőre lehet rácsavarni.
Azt egy belső biztosító gyűrűvel szokták a helyén tartani, nincs ott bemarás neki?
Sziasztok, jó estét mindenkinek!
Most hogy télre elraktam a dt-t a nagy havazás végett elkezdtem átnézni mit kell javítani ilyesmik. A legfőbb gondom a kilométer spirál. Bizonyosan ahol az első keréknél belefut a foglalatjába ott nekem csak egy menetes cső van amibe csak lazán belefut. Egy a probléma ha benne van rendesen akkor megy az óra de általában egy kanyar után kiugrik és emiatt nem mér semmit. Próbáltam házilag megoldani szikszalag ragasztó, de az endurózás végett pár perc alatt megadja magát.
Valaki nem tudja hogy hol lehet ilyen befogadót venni vagy egy egész km mérő agyat?
Üdv.
Nekem is az van, haverom is azt tett régen a tzr-be!
Hello azután érdeködök hgy épp dugattyut cserélek s egy barátom ajánlot hgy prox dugot vegyek mert jó én nem ismerem a márkát szal hgy érdemes kicserélni ....jó minöségü...?
mert hátul sokkal nagyobb gumi van és így nem bírja kiforgatni a 6.-at! ha egyel kisebbet teszek, jobban fog gyorsulni meg kiforgatja a 6.-at is(ergo több végsebesség) ...remélem
mondjuk hátul nagy gumi van amitől egy kicsit hosszabb az áttétel, így a 6.ban egy kicsit erőtlen. ezért fog majd előre egyel kisebb menni
milyen meggondolásból teszel fel kisebbet?
nekem gyárilag 17/55-ös...tavasszal előre egyel kisebb megy
Gyengébbek kedvéért? Na szép. Nem is tudom ki írta oda Fogj kezet magaddal

Fórumtársak, szerintetek feldobná a motor, ha ráfaragnék egy ilyen szettet?
http://parilla.hu/images/honda...

Azért a hondás és nem yamahás, mert piros-fehér a moci. 17 ropi amúgy a szett, a yamahás is.

http://parilla.hu/images/yamah...
Ki milyen áttételt használ a DT-jén, első hátsó fogaskerék fogszám? változtattatok 16/57 gyárin? Azért kérdezem mert most esedékes nekem egy csere.
Ha esetleg jösztök majd Hajdú-bihar megyébe szóljatok:))
Nem próbáltam még a kiput, iszonyat hideg van meg befúj a hó a garázsba:S majd ha jobb idő lesz megnézegetjük
Bagyinka! Mi van a kipuffal?Rá alakítottad?
Kérésre képet küldök!A képen nem a karbi látható(gyengébbek kedvéért)
Vagyunk 6an ebből4ünknek dt-je. van.nyáron kissebb-nagyobb túrákat szeretnénk.Akár 1-2 naposat is..Indulás:Monor-(-Pest megye).Úticél:Vízpart-os helyek Tisza-tó és környéke..Sarud-Tiszafüred,stb....Aki szeretne csatlakozhatna.!Kortól-nemtől,motortól függetlenül.....
Fasza a karbid! :)
próbáld meg az enyémen spec nem látszik semmi
de nem akarok spréset a kompresszorral szebben lehet lefujni
degyél spréset 1050 Ft. És nem kell a gumija
Szerintetek létezik hőálló fekete festék a kipura, ami nem spay-s hanem dobozos?
ha valaki tud szolgálni infoval annak megköszönném