Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg még az aprólékos tisztitások
már csak fujni kell!ha azt mondod hogy kell akkor fujom csak leneked
hát belenézel és látod benne azt a hálós szutykot (olyan mint egy rosta)
Hali.
Ez a perfolált bélés mit szolgál? Hátrányos vagy előnyös, és láttam írták hogy nem mindegyikben van. Azt honnan tudjuk hogy melyikben van?
Hali.
Nekem is hasonló dobom van igaz semmi márka de savállóból készült, üveggyapottal tömött, és szép kis durrogós éles hangja van :D
Egyébként szép kis dob.
Ha kell valakinek kép a rezóról akkor fotózhatok.
Eladók! Ha valakit érdekel írjon,megegyezünk.
amugy nem tudom elképzelni hogy az a rohadt arrow hogy meg fel a helyére,mert a gyári dobom a hajtott öszzekötöjével olyan hosszu mint maga a dob és a hajtás célja hogy kikerülje avázat!
FELPASSZOL AZ RENDESEN?MER KIMATAKOZOM MÁ MAGAM A MÜHELYBÖL
ebbe niccse semmi a levegőn kívül!
amugy bajban vagyok mert elszállt a mühely fűtés és nem tom igy lefesteni de má megvan puccantva
és ez akk melyik? Amibe van v amibe nincs gyárilag?
nem mindegyiknek van belül perforált cucc
aszondod ebböl már akk ki van szedve minden belülröl? Az a perforàlt bélés hülyeség is?
az összekötö, külső átmérője? 27 28 mm körüli a vastagabbik fajta
végcsőnek mekkora a belső átmérője?
maj vágunk le belőle:D
itt a rezó
Szép estét Mindenkinek!

Keresek! Dt 125 R-hez hátsó lábtartó párt illetve hátsó kapaszkodót ami a hátsó váznyúlvány.
Keressen fel akinek esetleg van feleslegbe.
Előre is köszönöm.
A gyári ktm dobok is hihetetlen nagyok. Bár nem értem minek.

Off
21.5 fok van nálunk. Minuszban
hát igen kicsit félméteres, de biztos okkal ekkora
bocs, 50-et akartam írni... fél méteres végdob...
Aztak*rva... 20cm lenne az a kis csonk a kipufogó végén?
jóvan okés
na okés megyek osztok szorzok a műhelybe! estére én is küldök neked képet a rezóról, felületi rozsda van rajta a kanyargós részen,
de én ezt megoldom lepucolomaz egészet és le is fujom neked hőálló fekával,MERT SZART NEM ADOK ODA SENKINEK EZ ALAP DOLOG
Na sorba válaszolok a kérdéseidre
-igen nemrég cseréltem zoliii-val, nemrossz dob ez csak neki YZ rezó volt a DT-n és úgy passzolt rá, viszont nekem a gyári DT rezóhoz kéne a csövet hátrébbvezetni... farigcsálni meg nem tudunk, meg nincs is hozzá kedvem
-szóval neked is majd kell hozzá egy csövet hosszabítani hogy rátegyed. elvileg nem nagy munka, csak nekünk semmi szerszámunk nincs hozzá.
-a belső cső átmérője 25mm (belső átmérő), a falvastagsága 2mm, szóval a bemeneti cső külső átmérője ~29mm
-itt van pár kép bejelölve rajta a cenit
angol fórumokon azt írják hogy a TDR 32es dellortojával jobban megy mint a 28as síktolattyús mikunival...
Olasz karbi,olasz dt-k en is van ilyen..ugyan úgy megy vele a dt....