Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

olcsón értem a 200-250 ezret de akkor már rendszámosat
Az a kérdés hogy jó motort akarsz vagyolyat amire jó sokat költesz, van itt egy eladó Kristófé, nem olcsó de tökéletes állapotú, ha jól tudom Apuci is eladja a motorját az is gazdás motor az enyém is kb kifogástalan de nem eladó
olcsón meg lehet venni jó szarokat, ennyi
Hat nem tudom, mert egy jo allapotu tuningolni valo dt ami rendszamos mennyibe kerul? Tegnap lattam 165ert de nem a legfaszabb volt a festes de rendszamos volt
akkor innen vagy 350..az már sok hetente-2 hetente
Ha megyünk csinálok neked pár faszás képet amúgy tőletek nincs is anyira messze, innen 750km kb
Hali, képet tudnál róla dobni a venczellakp@freemail.hu címre?
az nekem bazsott messze van...ide járunk a közelbe....Hargita...Padurea Neagra, Derna
aztán tagadod hogy buzi vagy


majd mutatok neked fasza helyeket, Erdély szívéből Kelet-Európa bajnokságot tartanak azon a pályán, mi meg arra szoktunk nézelődni írd be hogy lazarea enduró
milyen erdő? fenyves? az a kedvencem:DDD a bagamér melletti fenyőerdőbe is deh szeretem rúgatni
na kíváncsi vagyok rá én eddig azt hittem, hogy ahova mi járunk attól nem lehet jobbat kívánni, de ha ez jobb (amit kétlek) akkor hatalmas király leszel van képe vagy videód?
Csak összejön itt 1 jó kis csapatás..nagyon jó terep.Erdők,töltések,dombok stb...jobbat kívánni sem lehet: D
Nincs az olyan messze
milyen nehéz? ha kicsit nagyon akkor érdekelne....szeretek a dombokon szopni
biztos vagy benne?
dt meg megijed a domboktól
erre mi felénk pont ez a baj hogy ilyen NINCS!Egyenesen föld úton..
álom..itt kicsit nbehezebb terep van.. :
jó terep? mi számít jó terepnek..nem szeretem ha csak egyenesen kell menni egy földúton..semmi élvezet nincs benne
Berettyóújfalu...Azért kérdeztzem mert ha közelebb lettél volna nyáron mehettünk volna 1-2 kört jó terepen
na akkor ott a megoldás
akkor jól televagy 2. motornak egy berg és mekkorát szeretnél ?
Enyémnél is szétoszlik, ugyanaz az elosztós is, csak nem a karbiban van a vége, hanem az elosztóban. Nekem most pl az elosztóban is csavarozható vég van, felül gyári forrasztott. Simson gázbowdenből vágtam méretre. Csavarozható fejet lehet kapni több méretben, de ha nincs, akkor van forrasztható is... vagy egy millivel nagyobb fúró és meg van oldva a probléma, bele is megy,
köszi. Akkor ugy is aktuális lesz a láncszett csere, 16ost teszek én is előre. Legalább nem forog annyira.
nem nagyon lehet megcsinálni a dt-nél ezt nemtudom nálad hogy van, de itt ketté válik a bovden, aztán szopás azt megcsinálni. meg a csavarozható nem fér be a gázcsutkába
Veszel egy csavarozható bowdenvéget 50Ft-ért egy motoros vagy kerékpáros boltban, ha még kiadja a maradék bowden. Ha nem adja ki, akkor bowden belsőt is veszel, olyat amin egyik oldalt van bütyök, másik oldalt meg nincs, és méretre szabod, az kerül kb 500Ft-ba.
16/51