Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem kell azt sürjen szervizelni...2 hetente kiviszem románba...jópár hóóónap mire belemegy az az üzemóra míg olajcsere meg faszom
Sziasztok olyan lenne a kérdésem hgy a yahama TDR váza én szerintem hasoló a DT 125 höz vagy csak én láttom rosszul.?
úgy értettem hogy a sarkon, de most kell keress másik helyet ahol jobban fizetnek
Még jó, hogy nem indult be :D nem is arra gondolok, de egy végnyomás mérés úgy hiteles ha tartós fix fordulaton van pörgetve a főtengely.
út szélén? a naggyal fel se megyek a betonyre..max pályára
na akkor sokat kell állj majd az út szélén hogy szervizelni tudd
Bár nem engem kérdeztél,de kb 30-40et ér biztosan.....
Dt-t nem,De van 1 gilera xr2,jó állapotú.papíros...Mindene ok.140ért...
szerinted egy komár menyit érhet? gyári festés van rajta, kb mindene gyári, az a barna és virágmintás
ááá..azt megcsinálom utcára...pár hónapon belül meg jön egy berg vagy valamiféle vaddisznóó
a nagykockás karbon fóliától még nem lesz verseny enduró a dt
Dede.
Azért jutott eszembe a régi sztori.
én veszek...nemsokááá'
Bagamérban hát te?
az a beszéd 150ért szerintem ne is nézelődj 250 úgy már inkább
Valaki tud eladó 125-st rendszámost? 150 környékén.
hát mozgasd át a bowdent akkor kiderül hogy hol feszül... és van 1-2 lehetőség ahol tudod állítani
Kb40-45ezer be áll meg..Csak a dugó20ezer..(wössner,prox)tömítés készl:4e,stb
Hali, én ajánlom hogy keress fel egy szakműhelyt ami bowdenekkel foglalkozik, vagy böngéssz és találj egy olcsó újat!
Sziasztok!
Ma érkezett meg a javítóból a gáz bowdenem. A felső része szakadt el a markolatnál. Méretre megcsinálták és rásajtolták a pöcköket.
Egy a probléma, összeraktam, mindent rendesen de elindítom a mocit és 5000-esen pörög mint állat, szivató nélkül alapjárat 1700-2000-esen. Szerintem vagy valahol feszül és emiatt húzza a súbert nagyon vagy egyszerűen rövidre szabták a bowdent o.O
Valakinek valami tanács, esetleg tapasztalat?
üdv.
Mennyiért akarsz dt-t?A 130ezres szerelgetős ütött kopott kategóriát, vagy kicsit többért olyat amivel csak menni kell és vigyázni rá..?Mert nekem lenne1....
na ez a ciki de most nem volt igazam?
Ebben a kategóriában az volt a legjobb, amikor még a betárcsázós net korszakban, az indexen kérdezte az ombre, hogy "miképpen lehet háromfelömlősíteni az ETZ-t?"

VAlaki meg válaszolt neki, hogy tetszőleges felömlőbe verjen egy parafadugót, mert hogy az etz 4felömlős:)
olvastam hogy Debrecen melett de pontosan hol?
hy!
Yamaha dt 50-es 1990 évjartú motoromnál elszakadt az első fékem a bovden a pöcöknél hogyan tudnám ezt hamar, és olcsón megcsinálni?