Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

dede sokszor terveztem már h elviszem hozzá, de full rendszerre sose volt lóvém:S egy végdobot majd valamikor tuti csináltatok vele, ha teljesre nem is gyűlne össze...
Hello Bagyinka

Néztem h Debreceni vagy, nem tervezel esetlek egy kipufogó rendszret a dt-r,mert tőled 30 km-re Hajdúdorogon egy csávó foglakozik 2t rendszerek gyátásával bármilyen tipusra.Én is szeretnék csináltatni vele ,de a motort el kellene vinni nekem viszont messze van Szegedtől,így abban egyeztem meg a sráccal ha lesz nála ilyen tipus akkor egyszerre kettő kiput csinál és az egyiket elküldi, ez volt szeptemberben de azóta nem jelentkeztek nála ilyen motorral.
Az adatlapodon láttam h te közel laksz így gondoltam rákérdezek hátha érdekelne a dolog,mert az nekem is kapóra jönne.
ismerős mondta h szoktak 520-ast és az biztos nem nyúlik...
nálam nemárt ha bírja majd az egykerő tanulgatásaimat
hova raknál 520-as rá bazze? nem egy erőgép azért az sem...520-as a DRZ-n van Gabinak egy 428-as bőven elég a 125-ösre sztem..az enyémre meg még vékonyabb is..meg nem kell csili-vili 20 ezer forintos...veszek egy 4-5 ezrest azt csumi..ha elszakad veszek másikat
80ashoz meg sztem bőven elég ha a 125-öshöz is gyárilag akkora van...
énis gondolkoztam rajta h legyen-e 520-as vagy maradjon 428-as de szerintem nekem maradni fog a 428-as... nem vagyok annyira eleresztve lóvéval, meg azért van 428-asból is jó erős fajta...
Szasztok!
Eljött a láncszett csere...eddig 428-as lánc volt fent..nem tudom, hogy kell ez a vastag neki, vagy elég a vékonyabb is? Szerintetek?
DT125R-hez fordulatszámmérő spirál lenne esetleg?
Szia, yamaha DT LC 125-ös géphez power motor és hozzá bowden-ed nincsen?
sziasztok yamaha dt 125r elől hátul tárcsáshoz és dt 125 10v vízhütéses nem poweres és dt 80hoz eladnám megmaradt alkatrészeim. nem csak a képen lévők, vannak még kerekek idomok tankok stb...
vagyis ugy tudom hogy az a szinterezés.

mind egy egy a lényeg olyan bitang erős mint az állat!

unokatesóm összeszereléskor véletlen lerugta a kartonpapirról valami apró elemjét a masinának HOZZÁTESZEM ELKAPOTT A HARCIIDEG :D)
de hála istennek egy karc nem lett rajta ,jóóóó cucc az biztos.
mondjuk árban is eléggé húzós de össze lehet rá spórolni:)
hát én az első verzióként ismeren a szinterezést :) de lehet hogy rosszul tudom
furcsán csillogott a műanyag azért kérdeztem

amúgy javítsatok ki de porfestét az amikor egy réteg festék kerül az anyagra, töltéssel rendelkező részecskéket fújnak rá majd ráégetik... a szinterezéskor pedig magába az anyagba juttatják a festéket, a felső pár mikronba.
Vigyázok rá nagyon:) köszi
Gépet akartam bocsi
A kormány is:) teljes költségmentes a képem:) azért szeretnék megválni tőle mert nagyobbat szeretnék amúgy.de nagyon hálás kis gép,amikor oda kerül a sor hogy elviszik fájó szívvel fogok tőle megválni, egy búcsúpuszit is kapni fog azt hiszem :)
igen mnden fényezve lett kivétel a tank:) a műanyagok egy amerikai pipi-g márkájú műanyagalapozóval festékkel illetve lakkal lett letolva, a VÁZ LENGŐVILLA LÁBTARTÓ UTASLÁBTARTÓKONZOL AZ ÖSSZES TATÓKONSZOL, (PL OLAJTARTÁLY) CSOMAGARTÓ MÉG A HENDERFEJET RÖGZÍTŐ KÉT HÁROMSZÖG LAP IS SZINTEREZVE LETT ÉS MÉS SOROLHATNÁM. SZINTEREZÉSNÉL RITKÁN LAKKOZNAK ELVILEG DE ÉN KAPTAM AZT IS GRÁTISZBA
Igen, hétvégén majd megnézem én is ilyesmire számítok vagyis remélem ilyesmi.
szerintem igen mert nekem nagyon tetszik
fényezve volt?
te ez iszonyat szép DT :D le a kalappal
nyár végére gondoltam a dolgot mert megyek nyáron svájcba dolgozni meg el kéne adni a mostani motoromat igaz azt vinnék 80ért
nézd meg a képeim között a gépet, ha komolyan érdekel viheted
Komoly érdeklődés esetén biztos meg tudunk egyezni, rugalmas tudok lenni:) Illetve nálam földutat még nem látott a vas az tuti, megmondom őszintén a forgalom sokkal jobb nekem:D