Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Helló!
Ha szándékodban áll eladni,meg tudjuk oldani.emilben küld el légyszi a számodat,és holnap felhívlak megbeszélni.
atisrace@freemail.hu
Nekem van de nem tudom hogy jó-e...És meg sem tudom nézni....
a gyári van. van egy arrow de azt gyongykristoffal bizniszeljük:DD
Sziasztok!
DT 125 YPVS CDi-je van valakinek eladó?
HELP!Tudna valaki képet küldeni,arról hogy,Dt125R gyári index felfogatás hogy néz ki?!elöl -hátul köszi...
gyakorlatilag bármilyen 2t motort el lehet indítani hátrafelé ameinek elég szarul van beálíltva az előgyújtása.
Ettől még nem a porlasztón fog kipufogni
óóóóóóójjjjjjjaaaaaaaajjjjjj
georgedesing vagy az első yamaha márka kereskedésen megmondják esetleg ebay, gugli, de legalább 50re számíts a gyárira
Mennyibe kerül 1 gyárias, dt125R matrica szett?Tudja valaki?Mert vennék...
már az új kasznis ?


szerintem olyan kicsi az előgyújtás hogyha visszafelé forog is beindul.. de a diesel sem tudott úgy elindulni hogy szívó oldalon kipufog
Bocsánat elírtam Yamaha szervíz 20050Ft/db
2004
oks,de mitől megy át a gyujtás a másik oldalra?
mikori ez a dt?
Talán érdekes lehet: Kiment a moci KM meghajtó csigája. Italmondo:12400Ft/db. Yamaha szervíz 2050 Ft/dt. szacsomotor/használt üzemképes/2500Ft/db.Elgondolkodtató......
Nem, a motor totál ugyanúgy működik, mert a dugattyú ugyanúgy föl-le mozog. Csak a gyújtás átkerül a másik oldalra, azért tud beindulni.
Bagyinka van már hátsó dobod?
és mi robbant akkor ?
még most is megy a motor amikor hozzám került a motor már volt benne bőven km én beletettem 11-12ezret, csúnya használattal. most van benne olyan 18k és pöc röff húz megy... én "40" km-el vettem tehát kitudja mennyi volt benne... nem kopogott nem detonált akkor milyen baja lehet ?
még valami: ez rendes elektronikus gyújtással műxik.
Kösz fiuk kettesbe már nem kapcsoltam fel,mert mit mondjak eléggé meglepődtem,de egyben tuti,hogy hátrafele indult el.A hangján semmi különös nem volt.Ha a motor fordítva forog,akkor a kipufogón szív,a levegőszútőn kipufog?.De semmi ilyen, Dieselt már láttam fordítva forogni,ott a kipun szívott a légszúrőn kipuzutt.
A dugattyúnak is jó tesz
am6 képes rá régen sokat szórakoztunk vele.... rendesen jól tudtam már vele hátrafelé motorozni, sokszor néztek is hogy mi van velem beraktam 1.be meg gurítottam hátrafelé aztán már ment is gumit füstölni.. mindent tiszta jó vele
utógyújtás
igen fordítva indult be. Elég durva én ilyet még csak régi megszakítós motorokon láttam amin akkora elögyújtás van, mint ház, aztán azért tud forditva beindulni