Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Mit kéne megmérnem? a tankra való felfogatási pontokat?
na várjál, 2perc
Megköszönném ha megmérnéd Mindegy milyen dt nek a csapja,de sztem asszem az újabbét néztem képen...
aztat nemtudom, lehetne gyártatni hozzá mert végülis nem bonyolult cucc, csak nembiztos hogy megéri...
Jaja.. .az a baj,hogy nem zár el hanem folyamatosan nyitva van és ha a 4karbi közül valamelyik átenged kicsit akkor eltünik a tankból a benya és ha sokat áll a moci akkor leszivárog a blokkba szép lassan és olaj kuka...Sajnos nincs a csapon olyan állás,hogy "zárva" mert vákuumos,csak nem jó.....
Már csak arra kéne rájönni honnan tudnék bugászni
Kössz fater segitettél :)
Hát az kellemetlen
Ja igen meg a kérdés ha cnc-ssel csináltatok akkor milyen anyagbol legyen ötlet?
Hali,1988-as Gsxr 750 lég-olaj hűtés.Dt 125 csapra gondoltam a vákumosra,azért gondoltam,hogy jó rá mert a felfogatás formája ugyanaz csak lehet a méret nem... mert már megszívtam egyszer mert vateráztam egy gsx 250ét és kb fél centivel közelebb vtak a furatok..Szinte lehetetlen szerezni sajnos gyárit..:S Külföldröl lehetne de ilyen 40ezrekért.....
A tekergetőst nem tudom elképzelni. képet tudsz nekem szerezni róla?
lerajzolod egy cnc-snek hogy mi kell ő meg megcsinálja csak valami faszás erős anyag kell oda, állithatót meg tuti hogy nem találok neked most de körbe kell nézni, mert szerintem még jó pár motoré talál hozzá, veszel egy tekergetőset és az a legjobb
Heee én vágom a kutyacsontot hogy mit hogyan de én azt nem tudtam hogy abbol lehet rövidebbet venni illetve hogy az a zártszelvényes a régiekhez való, akkor ezek szerint az az lc2 höz valók

hol tudok ilyen rövidebb kutyacsintot beszerezni?:d jóóó áron teszem hozzá
benézel a himba alá, és ott van két vasdarab a végén két lyuk na azokból asszem ha rövidebbet teszel akkor emeled és a hosszabbal ülteted a hátulját, nem olyan mint a régebbieknél hogy pl zártszelvényből kivágsz egy magasítót. De ha gondolod csinálok képet róla. Bótba lehet venni olyat amit tudsz tekergetni és akkor tudod változtatni a magasságát.
Illetve akkor mi szerepe van a toldónak?
Nem tudom elképzelni a kivitelezést! a kutyacsonttal hogy?
emelni akarsz? akkor kutyacsontokkal tudod megtenni
ha van valakinek elfekvőben központi rugóstag toldója AKKOR AZ ÉRDEKELNE
NINCS VALAKINEK ELADÓ?
oké!köszönöm az infót,igy legalább már tudom mit keressek
Sziasztok, valaki elárulhatná a DT LC 125-nél.A könyök és a hátsó dob közötti rész kb. 12 cm, milyen flexibilis cső vagy milyen toldás kell rá?Azt hiszem 30-as átméröjű a vége a csőnek.Ha esetleg valaki képet is tudna felraki, hogy gyárilag hogyan néz ki egy ilyen kipufogó rendszer az megköszönném.
túrázva 5 körül néha alatta városba bohóckodva 7-8
Nektek mennyit fogyaszt a 125-R-es dt ?
Gyerekek, szeretnénk csinálni központi teleszkóptoldót

VALAKI TUD SZOLGÁLNI MÉRETEKKEL?
Ha leszállsz, megfogod a blokk oldalát és kezdi égetni a kezedet, meg ha a henger közelében nagyon érződik hogy nyomja a meleget. Fontos hogy a pihentetés nem egyenlő azzal, hogyha megállsz és leállítod a motort! Akkor tovább melegszik, kímélően kell vele menni, 5.ben közepes tempóval.