Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vagy majd a Te kompresszijódat mérik meg
haveromnak van egy Xt-je ami eredetileg nem sm de ő sm kerekekkel vette és IGEN MEGSZÍVTA A MŰSZAKIN MERT MEGBUKOTT A TÉMA. ugy kellett kölcsön kérnie enduro felnit
de előtte kurvára megmérem a kompresszijót
:)
előtte bekennek szilikon zsírral hátha attol majd kicsit érteni fogsz a számítógépekhez
Máglyán fognak elégetni a fórum szeme láttára Még locsolnak rád Simsonos benzint is, csak hogy jobb legyen a hatás
írjátok már le hogy mér kell műszakira a gyári kerék csak felénk mehetnek át az autók pl forgatott felnivel ?
Mi van kitört a lázadás? :)

igen de mégegyszer elmondom hogy értsétek :)

supermoto kereket akarok küllős tdr kerékből átfűzetni nem akarom, a lehetőleg a gyári féknyerget is megtartanám pontosabban azzal használnám (mint előzőleg kiderült mindez egy átalakítókonzollal megoldható hogy az első telószár ismegmaradjon)

A gyári felniket mindenképpen meg akarom tartani a műszakikra! :)
az a gáz hogy ha akarom így olvasom ha akarom úgy pl ha olyan kedvem van akkor akármin megtudok sértődni, ha meg másmilyen kedvem van akkor le is anyázhatnak nem sértődök meg. itt meg nincsen hangsúly...
Nemhogy Optimus prime ,kinyúlna a tévébóő és jól szájoncsapná ezt a kis kretént
nem akarom átfűzetni a kereket az a lényeg!
Szerintem bárkiről legyen is szó, egy közeli ismerősnek jobban elnézi a beszólást. Ennyi az egész.
A kritika tréfás formája az irónia.
Ezt szoktam csinálni: ironizálok.
A szemétkedés meg simán szemtkedés, az nem tud pozitív lenni, aki akar tud differenciálni a kettő között.

Én meg azért a vitriol mellé szoktam megoldást is adni, nem tudom, hogy lehet nem látni, hogy még ha maró is, de építő.
Bizonyára neked is ráléptem a tyúkszemedre,bár nem emlékszem rá mikor, nyilván rendkívül súlyos eset volt

Én, a számítógépekehez vagyok végtlenül hülye, az összes barátom meg nem.
A szemetek gyűjtik, a bornírtnál bornírtabb kérdéseimet, oszt nyilvánosan röhögnek rajta.
Akás meg is lehetne sértődni, de lehet röhögni is, de sokan nem tudnak csak másokon, magukon véletlenül sem, sokkal kéynelmesebb megsértődni.
ne várjuk meg úgyis jó a hangulat veszekedjünk kicsit inkább
Tudom :) Azt kérdezhette konkrétan, hogy az elsőn mit kell átalakítani, mert a fék miatt nem megy bele... a hátsó viszont egy az egyben. Majd elmondja
Zoli csak hogy beleüssem a cserpákomat, néha télleg nem lehet eldönteni hogy most csak poénkodsz vagy oltasz pl én sem veszem álltalába a lapot
Mcadwee erre gondoltam e
A te esetedre is érvényes, hogy minél kisebb a tudás, annál kisebb a humorérzék is ám ezekkel az önérzet fordítottan arányos.

Ma már elküldött az anyámba egy hozzád hasolnó elmésségeket terjesztő, csapágykalapáló emberke, nála is hasonló szimptómákat véltem felfedezni a tudás-humorérzék-arc témakörében.

Ha nem hajtogatnál sületlenséget, nem ironizáltam volna.

(az irónia az az eszköz, ami túlzásokkal cizelleált humor kíséretében mutatja meg mondjuk egy álláspont,vélemény, kijelentés tarthatatlanságát)
Szerintem tartaléknak szeretné a gyári kereket, vizsga idejére.
Vagy biztosíték, vagy fesszab., vagy kontaktus hiba.
Rúgásra meg fikát se lehet mérni :) Egy jó 3000-es fordulaton kell rámérni egyenáramú állásban a multival.
ha jól értettem akkor az átfűzés nem megoldás mert neki a fék kellene és nem a kiskerék
Ez esetben jön a méricskélés, mit hogyan kell átalakítani, vagy marad az átfűzetés, egy bontott kerékkel.
helyes helyes:) preferálom ezt a hozzászólást