Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát ezek tényleg egész nap tudnak pofázni a semmiről
Írj be nyugodtan...kérdezd meg... Amúgy Lecsi Flocsi Pályázók..és azért kaptak külön totyikot a buzik, mert telefosták a pályázók topikot a hülyeségeikkel
Jacek, minek a rövidítése az LFP ?
pedig nagyon jó ám, én ha Te lennék tuti vennék egy Dt-t
Régebben álmom volt egy Dt,de most már nem vennék 125öst
vedd meg az enyém:) 380 körül viheted garantáltan nem lesz vele gondod akár garanciát is válalok rá
Ne add el! Megéri ráalakítani a hangja miatt....De ha meg eladod 12őt biztosan kapsz érte...Az alatt ne add oda...
az enyém is

Akár vihetitek is:D

full generálos a gép és 260 km van benne minden vázig lett bontva és az utso kis szar konzol is homokfujva és szinterezve lett

280 ezrembe van
ja és azt is hozzá kell tegyem hogy egy éve nem motoroztam egy normálisat emiatt:D
már csak műszaki kell:D
hát igen ilyen 2000es vagy az utáni mocikhoz lehet találni mindent...
hááát igen nem egy utolsó szempont uj illetve viszonylag uj motorod legyen,meg hát hogy ne legyen valami ritka darab
enyém eladó lesz
neeem, a kerekek, fejidom meg az elsősárvédő rajta van
Komplett motorra is gondoltam már....
jahh az nekem kicsi De köszi
mivan szét van döntve a verda?
komplett tankra nem gondoltál? hátha ugy tudsz szerezni benzincsappal együtt

ha más megoldás nincs akkor probád ezt
ilyen most fényképeztem de ugytünik rossz az agyam
nekem van egy öreg papszer ismerősöm 78 éves asz öreg de nagy motoros 60nak néz ki kb de mondta hogy nemrég egy 1000es valami sportmotort is kipróbált:D
ö megcsinálja nekem ingyen:) nagy span az öreg:)

beleszakadt a légtelenítőcsavar is egyszer a hátsó féknyeregbe nem tudtunk má vele mit kezdeni nem akart kijönni az öreg meg szivességből kikapta mert motorozok :)
Köszi,hogy megnézted rendes vagy!Az alja az mindegy lenne elférne...,de a felfogatás a tankra az ugyanolyan nem?mármint formára...
2000-es de nekünk kerek az alja nem olyan mint a tiedé tdm-nek is kerek az alja asszem
anyagokhoz nem értek, de vannak itt nálam sokkal okosabb emberek ők biztos meg tudják mondani meg általában az esztergányosok aranyáron dolgoznak pláne az olyanok mint Zoli
Bakker nekem 45mm....áhh nemtudom milyet nézzek hozzá.... Mikori a vasad amúgy?
35mm a furatok távolsága kőkép?
A két furatközép távolságát..:)
MER MÉ NEM ÉRNÉ MEG LEGYÁRTATNI? NEKEM INGYEN MEG LENNE SZERINTEM:) CSAK MOND MEGB H MILYEN anyagbol lenne érdemes