Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok érdeklődnék, tud valaki olyan linket vagy boltot pesten.Ami universális hátsó sárvédővel, rajtszámtartóval foglalkozik?Sajnos nekem egy mtx műszerfalam van,(ennek a cseréje egy gyárira elég horror lenne) valamilyen lámpával, amit le szeretnék cserélni mert egyik sincsen bekötve.A hátsósárvédőm meg valószínű le lett vágva így pedig elég bénán nézz ki.Bocsánat 1989-es yamaha dt LC 125 van szó.
igen, az oké én is közel vagyok a mázsához, sőt még konditermet is láttam már belülről, bár ez annyira nagyon nem látszik

Viszont a apacsok ha jönnek bicskázni akkor....
gsx-r hez vegyél olyan cuccot, ne kókányolj az nem vezet semmi jóra és általában az ilyen dolgok nem esztétikusak:)
Szeva, ha nem felejtem el a holnapi nap folyamán lemérem neked a furatok középpontjának a távolságát. Igazából ezeken a régebbi détéken mindegyiken ugyan az a csap van Lc2-esek, R -ek. ami különbdség szokott lenni ,az a csap fordításának az iránya. A még régebbi léghűtéseseken viszont lehet más csap volt, kérdés te milyen 125 ösére gondoltál? vizes, levegős?
jóó hát nem vagyok az az apróka (102kg) illetve beszari ember, lehet eddíg még ezért nem mertek még belémkötni!:D
majd idővel kiderül milyen lesz! a prox szerintem egy rossz döntés amúgy mert az ismerőseim avval rakták össze és nem forgott annyit mint előtte ÉN A WÖSSNERRE VAGY A VERTEXRE ESKÜSZÖM

nekem a wössner nagyon jó már másodjára van az benne csak dícsérni tudom
húú ,hát igen. Az a gázosabb side
Hy :D Már mentem kb.40km-t bejáratás képpen.Szerintem szépen alakul,de az 5.sebesség valahogy még nem megy..nagyon gyenge...(Elől 13-as,hátul 42-es fogaskerék van és új dugó(Prox)+fúrás).gondolom ez még javul nem? mert még csak 40 km van benne kb.Vélemény?
nincs! mi a mongol utcában lakunk:D a leget térhez közel van meg az állomáshoz
láttam nem rég vetted egy csókától talán nem lett jó?
ebay-en láttam szarér hugyér minden féle szinbe
Szevasztok!Egy kis segítséget szeretnék....125 Dt benzincsapnak a mérete érdekelne vagyis a felfogatásnál a két furat távolsága egymástól.Esetleg akinek szét van kapva a vas az légyszi mérje meg nekem .Régi Gsxr-re kellene a csap és formára ugyanaz,csak méretre nem tudom,az enyémen 45mm a furattávolság.Köszi
Képet tudsz róla mutatni?
http://search.eim.ebay.hu/?kw=...


van itt minden elég jó áron hajtókarszett gyári 15 000.
De Prtugáliából mennyi idő alatt érhet ide ?
ülésre honnan tudnék szerválni huzatot? cserélt már rajta valaki? gyárias kéne nekem
akkor mit mondjak Én Nyíregyházi.....?!
eladó arrow kipufogódob, ha valakit érdekel keressen fel!
Ha már ilyen lakóhelyek szóbakerültek, van itt valaki DT-s Szolnokról?
Amúgy eccer felhívtam a mávot, hogy van-e valami lehetőség arra ,hogy vonatra tenni a gpet. /Pl. a bicikli szállítóba vagy akármi/ .Mondták ,hogy nem tudnak megoldást. Ez kicsit meglepett..
Attól függ melyik része, vannak meredek helyek az biztos /liget tér, pongrác út, gyömrői út-gitár utca, de itt nálunk no problem. Motorod itt van?

a 14. meg szomszédos kerület.
meg egy csöppet több pénzt kell összespórolnom tankolni mint nektek
korábban kell induljatok mint én
Énis mennék szívesen:DD csakhát Debrecen...
14 ker jaaaaaaaa