Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annem jó úgy milyen munka mán az
Nekem van egy ezresért eladom
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Sziasztok!
Eladó sorba került félkész állapotú Yamaha DT 80 MX-em
Itt egy link, a motor üzemképtelen, gyújtáshibás!
Ha érdekel valakit: baggio0513@freemail.hu
vagy: baggio0513@gmail.com
nehogy má' vegyél.... egy darab gumiból vágsz egy belevaló kis szarságot azt kész...
Keresek még mindig a 2T olajtarjtájhoz kupakot.
A biztositék volt a hibás kivettem kicseréltem és müködik az öninditó is ...mégegyszer köszönöm a segitséget...
Rendben és köszi hgy segitettetek....
Nekem is megy 2. 3. rúgásra igaz ez csak nyócvanas de pöpecül indul -20ba is:)
Nekem szerencsére ilyen hidegben egy hét után, gyujtás nélkül rárugok kettőt, aztán rá a gyujtás, és gáz nélkül beröffen.
Az előző karbival, nagyon sokat rugdostam :D
1000 forint alatt már lehet kapni iylen kis fostos kézi multimétereket, gyakorlatilag bármelyik tuskóósan praktikerobi satöbbi helyeken.
Kell az a ház körül, iylen meg,nemmegy mérésekre teljesen alkalmas, ha fölhözbaszod akkor sem akkora inveszt:)
Csak a feszültség lett mérve vagy terhelés is?
Mert ha beindul akkor tölt annyi és működik lehet az akksid szar
Akkor is cserélj biztosítékot, ha ránézésre jónak tűnik. Sokszor nem úgy van, ahogy látszik.
Akkor kérlekszépen az egész motorod nem kap az akkutól SEMMIT. Ez a gond, nem több. Nézd meg az akku kábeleit, a kábelen szokott lenni rajta egy kis doboz, amiben biztosíték van. (nekem nem ilyen motorom van, pontosan nem tudom hol rakták rá a kábelre)

Ha cseréltél biztosítékot és úgy se jó, akkor tovább kell keresni a kábelt, nincs-e elszakadva. Illetve egy multival rámérni járó motornál akku nélkül, hogy kap-e töltést az akku. Feszültségszabályzó is rossz lehet.
igen akkor villágit ...de csak akkor ha gyujtásra tesze nem villágit......nem nagyon ismerem ezt a modelt csak nyár ota vagyok a gazdája...
a beszerelés elött lett mérve az aksi az index meg csak ha magasabb pörög a motor akkor müködik...ha mielött beinditom rá adom a gyujtást akkor villan fel az üres (ZÖLD) ....SZAL NEM TUDOM MI LEHET A BAJ AMUG JÓ VOLT AZ ÖNINDITÓ MINDEN MÜKÖDÖTT...
Sziasztok, van egy 1989-es yamamha dt 125 LC és szeretném megtudni.Mennyiért és hol lehetne bele venni power vezérlőt illetve a két bowden-t is hozzá?Ja és még mindig keresek a 2T olajtarjtájhoz kupakot mert sajnos nincs meg.
6400ft gyűrűvel, csapszeggel.....
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Yamaha dt uj dugatyú gyűrűk nélkül 56 mm es alapméret 7 ezer ft.
Szép estét Mindenkinek.

Egy kis helyzetjelentés:
- Múlthéten megjött a hengerfej tömítésem + a henger alá még volt egy Athena.
- holnap megyek a dugattyú szett-ért meg a tűgörgőért.
- pénteken viszem fúrni a hengert.
Jövőhéten pedig már lehet járatni a gépet.

És hogy ne maradjon el egy kis üzlet akit érdekel van 2 db H4-2 8000k xenon Eladó.
Ez 2014-ben lesz veterán....
Addig össze is lehet rakni.

Most mondtak nekem egy Supermotot 70-ért.
Azt is csak gatyába kellett volna rázni.
Generic Trigger azt hiszem....
Sziasztok!
Eladó sorba került félkész állapotú Yamaha DT 80 MX-em
Itt egy link, a motor üzemképtelen, gyújtáshibás!
Ha érdekel valakit: baggio0513@freemail.hu
vagy: baggio0513@gmail.com
http://www.kepesmotor.hu/yamah...
Bocs az elemi kérdésért, de nem jó az önindítód, nem is világít az üresjelző, a power se műkszik... nem ment ki az akkunál a fő biztosíték? Index megy rendesen? Jó ütemben villog? Akku mi az hogy a gyári értéket mutatja? 14,4 volt? Most lett mérve, vagy még a beszerelés előtt?
és ha már jár a motor akkor világít a műszerfaladon az üresjelző?
friss az aksi be is lett mérve és a gyári adatot mutatja én az öninditora gondoltam hgy attol indulhat nehezen nincs ott biztositék ....?
Sziasztok a minap kaptam ajándékba egy ilyen gyujtást?
Elvileg DT 80 cdi-je, de nálam még az életben nem volt ilyen, szóval nem tudom biztosra, megtudjátok mondani, hogy azé e?
Meg ha esetleg valakit érdekel baráti áron kipróbálási garanciával vihető