Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt kérded hogy milyen? ha erre gondotál azt kell mondjam olyan mint kőbánya egy koszfészek :D
Ne kiabájjá :D zugloba van a kolesz csak nemtudom hányadik ker az :S érted ? :D
MI VAN VELE?
Jövőre remélem én is ott leszek :P zugló (14 ker ?)
ELŐFERDÜLHET:d
Akkor az 50Hz-es váltóval vigyázz Nehogy kihozza a rezonanciafrekvenciát
A végén kiderül hogy szomszédok vagytok
Helyes helyes az enyém meg monorról vándorolt be :d
Enyém meg pesti mootor volt :D
Tééényleeg?:d

látom te meg a 10. kerben laksz, a barátnőmmel mi is a 10-be vagyunk a barátnőmmel albérletben :d

szüleim meg ugye martonon
Hehehe

felőlem bejöhettek mert én úgyis ilyen feledékeny bogóc vagyok,akkor legalább bejönnétek értem mert majd innen a fórumról is majd megint eltűnök, ugyanis valamikor hónapokig fel se nézek. tudom öreg hivaaa
Mivel a környéken lakom tudok egy pár jó útvonalat:) velencei bencehegy azaz a kilátó lovasberényi aszfaltos erdei utak stb stb
tyűűűűha nehogy télleg oda mennyünk
Onan vettem a détét, pestről ahogy beérsz a 7 esen a községbe rögtön jobb oldalt van egy ilyen autómosó vagy mi, benn állna teherautók kamionok mindenfélék. Onnan való a drága

este hoztam onnan haza, úgy hogy ez volt az első váltós gépem
:D medence van meg ilyen apróságok A CÍM 2462 MARTONVÁSÁR
innen is talán 3an tudunk menni
Stop! nálatok lesz a szállás
jóó, természetesen hétvégére.

A mi brigádunknak idénre úgy is teljesítenie kell a kiszabott táborozós ott alvós motorozós kvótát
10 km-re van tőlünk Velence én benne lennék :)
nem értem, pedig luxus jármű a dt

nekem az is jó lenne

csak akko' beszéljük meg mikor legyen, és akkor tudok pénzt fére rakni, meg a nagyobbaknak szabadság...
Ha ilyen lenne mi garantált 5-6 fővel mennénk, ebből 4 80lc2 és 2 olasz jószág
Mi egyszer ezt bejátszottuk. délután le velence, kempingi faházban alvás, majd a két állat haver kitalálta másnap délbe, nem megyünk le balcsira? .... jó menjünk


Siófokra lementünk, majd ettünk egyet a mekdonászba és gó haza. Nagyon csúnyán szétültem a hátsóm

én inkább egy olyat preferálnék, hogy délután találka velencén, ott pl. abban a kempingbe megszállni, este tűzrakás, nemes italok elfogyasztása, majd négykézláb a házig ,és másnap haza
NA EMBEREK, ha már ilyen pörgős az oldal... lassan itt van május kéne most már dt találkozó, nemde? Velencei-tó aztán Balaton kerülés... ahogy nézegettem elég jó áron lehet sátrazni. 2 nap alatt úgy gondolom hogy kényelmesen meg lehetne tenni a távot.
Én arra gondoltam most, hogy Velencei-tónál talákozunk, onnan elindulunk, aztán cseszneki vár mindent végiglehetne nézni, nyugati parton alvás, ott csatlakoznának hozzánk akik akarnak arról a környékről vagy csak egy estére oda jönnének, és a déli parton vissza.

Lenne olyan elvetemült aki jönne ?
100/60 szokott lenni.