Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na ugyehogy ugye?....

Bár ilyet nem vesz a mai fiatalság.
Okostelefont annál inkább.........
Aztat tudom....de, hogy bizonyítja be, hogy ők csinálták a motort?
Áránybú ván ez öté' tezsvírem?
:)
Monnyuk én sem csinálnám meg olcsóbban:)
Számla nélküli munkával nem büszkélkedik az ember, mert elővszi a hatóság az análintruder 2000-et és nem fél hazsnálni:)
Üdv urak.
41-es teleszkóphoz, eladó magasító.
6 cm -ert emel.
5ropi az ára a párnak. Polírozható!
így van, számla nincs, de nagyon nem érdekel, könnyen lehet motiválni :D
Ja..nem könnyű bizonyítani, ezéé' mondtam, hogy borítsa rájuk a motort Ha nem volt számlás akkor a fogyasztó védelmisek sem tudnak semmit csinálni, mi?
Az iylesmi mondjuk jó könnyen bizonyítható...
Persze, a fogysztóvédelemmel fenyegetés rendszerint csodát tesz, bár kétlem, hogy számlás volt a munka.
Ez kemény mint a kád széle...
Mucsa, balkán, parasztisztán.
menj vissza ér tisztázd le velük szerintem
ááá, azt nem terveztem, hogy nyelek egyet, mint ha semmi sem történt volna, és saját számlára megcsináltatom! Csak az a bibi, hogy sehol sem találom ezt a 2 dolgot. Amúgy is hirdetem a mocit, de ugye így nem könnyű eladni, ezért akarom megcsinálni, hátha könyebb lenne!
mennyi lenne?
Hali!
nekem van egy yamaha dt 80-as meg 125-ös fékolajtartályom.
DE csak egybe tudom odadni.
Ha érdekelen akkor szolj:)
Vidd vissza a szerelőhöz, borítsd rá a motort állj rá, és addig ugrálj rajta amíg azt nem mondja, hogy szakszerűen megtérítik a károdat....vagy veszel hozzá te és viszed a számlát...ne hagyd, hogy átbasszanak...ha ott tűnt el, nem te vagy a hibás, nehogy már te tejelj
Hali Skacok!
Lenne egy apró kérdésem :S
Első fékolaj tartályhoz, hol tudnék én szerezni tartály fedelet, illetve azt a kis gumit, vagy műanyagot, amin az olajtartályban levő olaj mennyiségét lehet ellenőrizni? :S
Szerelőnél volt a motor, és érdekes módon ez a 2 dolog eltűnt belőle :S Azt mondja eldőlt a moci, nah de a csavar valszeg nem magától jött le a kupakról :S Mindenesetre most ebben a rossz méretű cipőben járok, és kellene egy kis segítség, mert így első fék nélkül necces a dolog :S
Még a fedelet, ha nem találnék, könnyen megoldom, mert vágok vasból akkora méretet, átfúrom a csavar helyén, és felrakom, nah de a műanyagot mivel lehetne helyettesíteni, amit nem rágna meg az olaj?
400ezer az új de szerintem felejtsd el mivel rossz országba születtél és nem igazán kivitelezhető ez a váz csere, vagyis csak akkor ha külföldről hozod be, de nálunk kell vázszám is meg motorszám is. És ha te megveszed az én vázamat, akkor az műszakin megbukik
http://www.kepesmotor.hu/yamah...

1 telt megérne neked sztem
nem guba csak csere
igen nekem is ugyan ez.. :S
Magyarok és nem MAgyarok nem látod hogy a gép alája rak egy recés csíkot ?
Nem kell mert nincs guba.
Köszönöm.
Igen célszerű újra regelni.
Nem tudtam semmit feltenni.
Adatlapon kiadta, csak nem ment fel....
Nagyon szép a motor!Nekem sem enged képeket felrakni most ujra kell reggelnem?
a rezonátor kell vagy sem?mert akkor felteszem ha nem érdekel.ígérgetni fűt fát én is tudok de legalább skypra lépnél fel hogy mivan...