Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én az enyémre sima műbőrt húztam. A szint te választod ki és 1 kárpitos bmikor megcsinálja.Ha el akarnák vágni és beszabni hogy nem lehet egybe ráhúzni akkor üzenem nekik hogy Rálehet!csak 1 kis izom munka kell :D kb 1 hónapja húztam át az enyém,arra fekete műbőr került.
Még jó hogy pont az az ember nem reagált a trollkodásodra, akinek beszóltál.
És ez így van jól....
na de nem szeretek vitatkozni és másokat szapulni ugyhogy fejezzük is be ezt az egészet

legyen itt békesség
persze hogy nehéz pont annak az embernek megirni pont az ilyenek miatt mint de aki beleüti az orrát a dolgokba---- találóbb lenne a felhasználóneved ha tudod mi lenne...
és szerinted mennyire érdekel pont a te véleményed? inkább ne is reagáljunk egymás kommentelésére
1 nem vagyok bábu. 2 egy fórumon nehéz személyesen vitázni
Bocsesz, elkerülte a figyelmem, hogy valami négyté izé a téma.
rendben köszönöm....
ledes indexhez ilyen relé kell:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
Amúgy a nagy közönség nagyon is szimpatikus de van itt egy két kretén, engem is annak lehet titulálni de az ilyen embereknek igen is meg szoktam mondani

amugy a többiek jofejek és szimpatikusak

ennyi
elég rég óta figyelem a forumot annak ellenére hogy csak nagy ritkán szolalok fel, igen az elmult 2 hétben többet használom ez tény, DE KI KÉRT MEG ARRA HOGY AZ ÉN SZEMÉLYES VITÁBA TE BELEFOLLYÁ ERIKÁÁÁM? MAJD MI MEGBESZÉLJÜK EGYMÁSSAL NEM KELLENEK NEKI HÁTULRÓL TÁMOGATÓ BÁBUK!
és esetleg valaki nem tudna nekem müszaki yahama dt vázat mert az enyim sajna nincs magyar papirja söt nem is lehet forgaromba helyezni,most szét van szedve felujitás végzek rajta azért lenne jó ha tudnák venni hozzá papiros müszakis vázat mert jó gép és nem szeretném eladni ...megszerettem...... ...ha valaki tud segiteni az erre a cimre irjón..tabocska@citromail.hu ...elöre is köszi...
értem akkor egy ilyen boltban tudni fogják milyen relé kell hozzá..
Sziasztok. Szükségem lenne yamaha dt 125 r re üléshuzatra.
Tudnátok segíteni ?
A motorom ugyanilyen és valami hasonló üléshuzatot...
Segítséget előre is köszi
kis áram*
Ne viccelj már, a benyacsövet 150Ft/méterrel lehet venni, oda húzod ahova akarod, a csapot meg oda rakod ahova akarod, csak legyen meg a rendszer lejtése. Egyébként egy normális karbin van túlfolyó is, pont azért, hogy ne a hengerbe folyjon a cucc.
Pont az a baj, hogy a LED szinte semmit nem fogyaszt, ki áram megy át majd a relén, és nem fog villogni. LED-hez való kell rá. Aminek mindegy a terhelés
és hány lábu relé kell 2-3-? mert találtam 12v 30w relét....az elbirná gondolom a ledes indexet......
akkor gondolom nagyobb Watt relé kell szereznem...?
Láttam mán
ilyen elöröl a dt relé...
Bizony ki kell. Mivel ez gyárilag 2x21w-ra van tervezve. a 2wattos led ezt nem fogja behúzni.
ez a képen egy dt 125 relé ilyen kell kicserélnem hgy a ledes index felszereljem.?
mert ami most fent van az nem birná el a ledes index .? vagy mert gyenge hozzá.?