Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

akkor írd le leírásba mert a képeken nincs rajta és így már egyből más fényt vet a dologra.
A gumi is kicsit kopottas amint látom.

Igen nincs csomagtartó és utas lábtartóm se gyári van de én a motort 190-ért vettem :) és igyekszek szépen pótolni mindent
visszapilantók megvannak, a kipurács megvan a láncvédő megvan a tárcsafékburkolat szintén akkor milyen hiányossága van a gépnek?

ENNEK ELLENÉRE NEM VITÁZNI ÉS FIKÁZNI SZERETNÉK DE A TIÉDEN NINCS CSOMAGTARÓ AMI PL GYÁRI TARTOZÉK UGYAN ÚGY ILLETVE AZ UTASLÁBTARTÓ :)
És milyen hiányosságra gondolsz barátom :) minden megvan hozzá és el van téve :)

de mond az észrevételedet ne maradjon benned
Képet rakj fel a motorról, mert már nem egyszer mondta valaki, hogy ilyen meg olyan típusú motorja van és kiderült, hogy más változat az övé.
Igen! Vagy több kaja kell neki, (a keverékcsavart befelé tekerve dúsíts a benzin-levegő keveréken) vagy rossz a gyertyád! Megszakítós a gyújtása?(akkor rossz megszakítóhézag is lehet, vagy rossz kondi) A keverék csavaron úgy állíts hogy meleg legyen a motor, és jegyezd meg hol állt és merre mennyit tekertél. Gyertyából meg egy 7-es hőértékű rövid menetes mezei NGK gyertya a legjobb bele.
hmm fura. akkor az újabb típusoknál a power vezérlés is más:S
nekem ugy van hogy elindítom huzok egy gázt akkor forgatja órával azonos irányba aztán ahogy pörög fel ugy átmegy ellentétes irányba. szépen fokozatosan, de nemtudom hány ezernél
Hali Mindenkinek!Nekem Yamaha DT 80-hoz kellene hőgomba.Előre is köszönöm!
msn-re fel tudok menni ebuddyn
a cím ottvan az adatlapomon
Szia! a rossz karni beállításhoz kapcsolódna az is h nem pörög fel 4. ben + h mondjuk 2. ill. 3. ban van olyan h mint ha a motor kihagyna szinte rántgat-na.
Bagyinka
Silye tudsz jönni netre dumálni?
de nem érted...az elektronika nem nyúl hozzá 6 ezerig...semmi...
lehet azt állítani
nekem 89-es és konkrétan 6 ezerig meg se moccan:S
Az enyém úgy nyit ahogy húzom neki 6-6.5 nyit ki teljesen
Na az enyém egyáltalán nem így nyitogatja!
Kicsit hiányos ennyiért nem?
Egyéni dolga mindenkinek, ez az én véleményem
Lassan eladó sorba fog kerülni!
Az árát 380 körül gondolom
Csak azok keressenek akiket érdekel komolyan a motor

sok minden megcsinálva felújítva!

érdeklődőknek emailban leírok mindent
gyongykristof@freemail.hu
vagyis rosszul mondtam fordítva sorry de este van már
meg amúgy az előző is úgy volt csinálva minden gond nélkül.
dugó beszerzése előtt fúrni?
Sziasztok.

Nah megjött ma a hengerfej tömítés csapszeg fűrás és a neheze meg is van utánna dugó szett és mehet össze
Oké rájöttem,hogy hülyeséget mondtam még tegnap beugrott,hogy a jeladó az alaplaptól függetlenül van felrakva.....
jaja, nem lehet elforgatni, tzr-nél meg végképp nem, ott a dekliben van a gyujtás alaplap és bent a lendkerék, és a gyujtás deklibe csak egyféleképp lehet berakni az alaplapot a tzr-nél is
lépcsözetesen nyitja igy is, viszon a fokozatok 6 és 8 ezer között vannak elosztva. Legalábbis nekem. De majd csinálok videót és meglátjátok
Bazeg, akkor mégis csak egyszerre nyitja a kis gecó :)

De hát ez már miylen primitív dolog...
Legalább lépcsőkban nyílna, mondjuk 4 lépésben fraki fuggő módon vezérelve.
Hűű de bonyolult lenne, vagy 1000 forintba is kerülne a vezérlése:)