Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A konzol fülei a vázon lévő fülek külsejére mennek.

Lefotóztam neked ,de nem tudom ide betenni a képet valamiért...
http://www.sportmotor.hu/motor...

jót lép, a kis hangvilla
valamikor a délután folyamán flfényképezem
Köszi sikerült:D
Demostahülyeségt félretéve:

H elektronikus (nem kattog amikor műkszik) akkor teszel rá 12 voltot valami izzóval, ha villogtatja gyó, ha nem akkor not jó.

Ha bimetálos:
(kattog ha műkszik)

Teszel rá 12 voltot meg a ráírt terhelkésnek megfelelő izzót.

Rendszerint három lába van ezeknek, be-ki-test vgy csak kettő akkor mga a ház a test
Köszönöm Szépen nektek.

Ja ja, most már valamit alkotni kellene a CDI ügyben
szept 1.töl nem akar menni valaki Mami-ba tanulni ?
Nekem úgy is jó, ha egy közeli képet csinálsz róla valahogy, mert végül is a méret lényegtelen(az úgy is adott a fülek miatt), csak hogy ez a két fül a vázon lévő füleken belül vagy kívül van, mert nem emlékszek már rá! köszi
De szeletelve ám!
holnap rakok fel képet, cska mert van hibája a gépnek és ne legyen az hogy átbaszás...
Képet tudsz feltölteni-küldeni és árat is..mert érdekelne..Köszi
Az igen! Grat!

Akkor most már hegyekben gyárthatod a dété cdi-t:)
a két fül a blokkot fogja, a cső pedig a lengővilla tengelyén van, a lengővilla két nyúlványa között.

Holnap megyek le kicsit gányolni, megmérem neked de mit is mérjek meg?
Szeva! Gratulációne
Feklteszed a mérlegre.

Ha 25 deka, kérsz még belőle ötöt és akkor jaó is:)
06205229088
Szevasztok!
Tegnap sikerült az Államvizsgám! Villamosmérnök lettem.
Hello Levi!
Lehet tudok vevőt a motorodra ha érdekel dobj valami elérhetőséget.
Hali! A képen szereplő merevítő ami a a blokk mögött van a vázon az most a blokk és a váz között van vagy a váz két oldalán(nem tudom értelmesebben feltenni a kérdést, de a képről felismerhető miről van szó)? És attól függ hogy hol mérje már meg nekem valaki hogy milyen széles mert az enyém eltört és nem tudjuk hogy hová kell és milyen széles! a moci dt 80 lcII. köszönöm és ha lehet minél hamarabb!
Üdv
Dt-ből adtak ki olyat aminek Nicasilos a hengere?
Vagy csak az utolsó generációs tzr-ek az olyanok?
Nekem van eladó R-es forgalmis rendszámos 2000-es évjárat 280 000-ért a tied új hátsó sárvédővel meg egy kicsit görbe rendszámmal
Index relét hogy lehet kimérni hogy jó e?:D
Keresek 80lc1-hez egy köteg 5ezrest de csak olyan érdekel ami elfér a csomagtartón. Nem tud valaki?