Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ha motorkerékpárhoz való a motorolaj, autóhoz való nem jó.
Sztem nyugodtan!
Jelenleg nincs itthon váltóhoz való olajam.
Beönthetem a 10w40 es motorolajat? Kárt nem csinálok vele szerintem jól gondolom?
Nem lehet különbőző méretű 6204 es kell c3 as illesztéssel.
én is ilyesmire gondolok, mert most meg megy akkor ezek szerint csak annyi baj volt vagy rosszul rakták össze akik előzőleg szétszedték, remélem összerakás után is jó lesz. Még annyit hogy a főtengelyen két különböző méretű csapágy van elképzelhető ez, mert a gyári könyv egyformát ír?
Biztos jól állt minden? Lehet csak egyszerűen megvolt szorolva valami.
Mail ment!
oké,köszi a segítséget! :)
Hát, hogy megtudd, hogy milyen van benne igen. valószínűleg a következő túlméretes dugattyú kell bele.
Ugye nekem 50-es. Először szét kell szedni h meglássam milyen méret kell bele pontosan ugye? ez fel van tüntetve rajta valahol?
Sziasztok! Mi okozhatja azt, hogy eddig nem volt 6. sebességem nem vett csak 5-t és most szét lett húzva a blokk és mindent rendben találtunk benne, nincs elkopva semmi és így szétszedett állapotban mind a 6 sebességet veszi, akkor miért volt csak 5 sebességem vagy most hogy szét lett szedve "megjavul" és összerakás után is mind a 6 meglesz? köszi a helpet
Úgy érzem jobban tudok rá vigyázni mint egy szerelő. A szerelőkben már nem nagyon bízom, tisztelet a kivételnek. De az biztos, hogy ha te csinálod akkor ott nem az a lényeg, hogy minél hamarabb megcsináld, hanem figyelmesen, nem ütöm vágom módra.
Én csináltam!De nem egy nagy ördőngőség
Hello. A dugó cserét te magad vagy szerelő csinálta?(bocs hogy csak így kérdezek)
Szevasztok!
Hétvégén már úgy éreztem, hogy bejárattam gépet. Hát srácok nagyon megy a motorom. Sose ment még így.
Komolyan mondom 3.ban 5000-től simám elforgatja a kereket. Tiszta durva, hogy 3.-ba megyek és ahogy húzom a gázt úgy veszik a lapot, úgy rúgja földet.
Felső rész meg ha jól emlékezem alsó részem is van. De nincsenek benne a fúvókák, kehelycső, súber, meg ezek. Maga az öntvény.
Volt=lesz.
jah, igen, a szarul elvágzett munka ára:
:)

175 forint volt a két anya.
Kb 120 forint volt a posta

Szeritem ezzel ne bohockodjunk.
Nesze.

Némi magyarázat:


Ezt rendesen megcsinálni úgy lehetne, ha darálnék hozzá egy talpas-menetes tüskét amire az anya felszorul, , de gondolom azt nem annyira szeretnéd kifizetni, ráadásul egy darbért egy célszerszám gyártása hüyléség is.

Úgyhogy parasztosan befogtam a tokányba, ami meg persze azzal jár, hogy nem lehet rendesen meghúzni, mert akkor eldeformálódik. ennek meg az a következméyne, hogy a homloklap 1 tizedet nem fut , de ezt én nem érzem tragádiának, ne azt használd elfekvő felületnek, hanem az eredetit.
(nem mintha, az futna:)

Ráadásul, a tokmányba befogva mérni sem lehet rendesen mert nem fér oda a saccvas, evvől kifolyólag az egyik 7,9 a másik 8,20

Magyarul szar, de hazsnálható:)

Mivel hezitáltál, hogy 1-es vagy 1,25 ös az emelkedés, kétféle anyát vettem iylat is oylat is.
azt használd ameyik rávaló.

Aggyá címet, megy borítékban
komplett fődarab, mármint a felső része?
Üdv! Szerintetek mennyit ér ez a DT 125? Évjáratát nemtudom, de még nem poweres. Átlagos állapot, frissen fúrt henger+ dugattyú, de más nem lett cserélve. A lámpák le vannak szedve. Kb mennyit érhet? És mennyi lehet bontottan egy berúgószerkezet hozzá?
Igen igen ugyan az kell a főtengőre is jobb oldalt kihajtásnál. most összerakásnál elreccsent a menet és csavarboltba egyszerűen nem lehet 12x1 est kapni menetfúrom meg sajna 1.25 nél megáll
Mivel tartozom majd?
Jóva' minnyá elhaladok és veszek neked anyát, oszt ledarálom 8ra.
láccik nem volt simóm