Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a dt-mre megvegyem az ufo sárvédőt, amire az van írva hogy honda cr 2000-2004-re való?
hogy nézne ki rajta?
Remélem tudod hasnálni vlameyiket.
Az ezsteráglt lapját tedd kifelé.
40 lovas? ne bohóckodj... kis komolyságot...

60
Nagyon szépen köszönöm.
Múlt szerdán a nőci kezébe nyomtam a borítékot, hogy adja fel.

Ma azzal jött haza, hogy feladta:)

Holnap megkapod.
Itt vagyok, itt vagyok....
Mi a helyzet?
Nekem csak 10 lovas így inkább pihenek
na hol vannak ezek a 40 lovas DT-k Tulajdonosai?! ki van halva a fórum
Sziasztok !

Yamaha jog 3kj gyújtása miben különbözik a DT gyújtásától ?
Fel akarnék egyet tenni az mz-re, csak nem találok hozzá sehol se értelmes kapcsolási rajzot.

Ha segít, esetleg rakhatok fel képeket is az alkatrészekről.
Helló

Eladó egy tdr váz a képen látható állapotban vezetékköteggel műszerfallal ( km/óra hiányzik) 15000ft
Plusz egy dt/tdr blokk ami megszorult és valószínű főtengelycsapágyas is gyújtás nélkül dellorto32-es karbival 20000 ft anélkül 15000ft
email: nagy1122@freemail.hu
tel: 06209564824
köszi az infot,azért kérdeztem mert egész nap a határba motorozás 7,2 litert evett 100km en
Ha nem gond inkább linkelem a képeket mert ha már fent vannak még 1 szer nem rakom fel XD. http://www.sportmotor.hu/motor...
Szevasztok! Ma rámjött a videózhatnék. Levideóztam 3 motort meg az összeset lefényképeztem. Eddig az ismeretségi köröm folyton fikázza őket meg azt mondja adjam el őket és 1 jót vegyek. De ez van. Erre telik. Ez mind a nagy szerencse műve hogy nálam van. Kivéve a Yamaha azzzal naggyon megszívtam. na mind 1 most jó és ez a lényeg. Arról is van vidi. Megtaláljátok őket majd a videóim között.
A tartalék olyan 1.5 liter környéke lehet. Gondolom 100 km re kivetítve, egy hegyi patakmederben ami sziklás és csak pár centi víz van benne 20 centi iszapos sárral, ráadásul meredek ott elég tisztességes fogyasztást tud produkálni, de ilyenkor már üzemórára szokták mondani. amúgy hasra ütve ilyen 10-15 liter is lehet szerintem ilyen körülmények közt, de nem értek hozzá
Jóreggelt mindekinek.
Érdeklődnék, hogy 97 es DT 125-be milyen gyertya lenne fain?
Semmiféle folytás nincs benne, milyen hóértékű kellene bele?
Előre is köszi!
Ha ezt 5 nappal hamarabb írod akkor tudtam volna segíteni.
Olyan jelentkezését várom akinek dt 80 lcII mocija van és szét van szedve mert meg kellene mérni vmit hogy stimmel-e az enyémmel mert az enyém ne jó szerintünk! köszi a segítséget
sziasztok,lenne 2 kérdésem kb menyit eszik egy yamaha dt 125 lc poweres extrém használat mellet? és kb menyi a tartalék üzemanyag?
választ elöre is köszi
nem mókolok egyenesfutás megvan csak farka lett ferde
hát akkor pajszert neki, oszt lehet ezredre belőni a vázgeometriát
amugy nincs sok baja aváznak, leszedtem az idomot most már látszik hogy a sárvédő alatti résznél ahol az ülés alatti cső meg ami lentröl jön ahol találkoznak onnantol van elhajolva minimálisat, csak mivel nem cserélhető a segédváz ezért vázcsere hátsó sárvédő tört ami 13ezer, kell egy fékkar és kész

Nyáron jön a nagyobb, ez el lesz adva majd.
piros, lc2 vázat tudok ócón
miccsoda? ez komoly vagy csak viccolsz?

Tudom ,hogy pl. egy első és hátsó fűzetlen ráf pl. olyan 2 kilo a yamahában és stb....

Kicsit ezek a jamahás fiúk el vannak szállva az árakkal.
Régebben írtad, hogy jó lenne nagyobb. Nem járnál jobban anyagilag ha kiszállnál ebből, és jövőre vennél egy nagyobbat?
70-es TOP vashengerhez a 21-es Dellorto karbi nem nagy ?