Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jaja tudom, csak hozzá postázni kéne, én meg jobban szeretem személyesen csinálni az ilyeneket. Bár elvileg egyik haver ismeri a Drapál futómű szakiját, szóval lehet nála lesz csináltatva, csak gondoltam megkérdem hátha Te tudsz valamit

Amúgy sztem szétszedhető ,házi műhelyben is. Csak ilyen kis rugóösszehúzó kell. Mivel a csillapító henger alján ahol a krómszár kijön, van egy szinte biztos ,hogy menetes kupak, rajta olyan kiképzés ami álltal körmös kulcsal, vagy puhafém dornival kihajthatónak néz ki.
nekem a kuplung agyhoz kellett anyát gyártani ,mert a normálnál finomabb menet meghaladta valakinek a képességégeit. Ha jól emlékszem az is 12*1 vagy 1.25, és ha minden igaz egy 10 es anya lett ilyen menetfúróval felfúrva. elég használhatónak bizonyult a megoldás, főleg hogy kb. vasárnap délután kellett megoldást találni az ügyre
Ez a baj hogy nem fér el:( Igen egy 12 es anya kellene 8mmes szélességben 8.8 as szilárdsággal. 1-es menetemelkedéssel.
Őő,én ebben nem vagyok spiller.
Emlékeim szerint ezek otthon nem szédszedhető tárgyak.

A futóműves topikban viszont van egy ombre aki ebben profi.
Márminthogy szóval, a 8,8as szilárdságút 8mm magasra:)

CSak, hogy jól ércsük:)
Nem vágom.

Mit nem találsz?

Megfelelő emelkedést, szakítószilárdságot, vagy vastagságot?

Az a feladat, hogy a 8,8-as anyát le kell venni alacsonyabbra?

Ha nem okoz gondot, hogy vastagabb, (ha elfér) simán hagyd úgy.
Ha meg nem fér, akkor baxogassál sűrűn, és ledarálom, ha meg adsz címet elküldöm.
Az egy hatos váltó simsonba.
ott a képeid közt a másodikon azok micsudák? valami fegyverre való lángrejtő, vagy mifene?
Nem tudsz véletlen itt Pesten valakit aki hátsó rugóstagot felújít? Mert az enyémből elfogyott az olaj, gondolom a gáz is. Szóval meg kéne majd tölteni, meg szimmeringezni...

Se ekkora rugóösszehúzóm nincs, meg gázzal sem tudnám megtölteni
Komplett egész karbi kell? Csak mert, fődarabom van.
segítség kéne!
Szükségem lenne egy yamaha dt 50 mx (1988) -be való 50es karbira és egy főtengelyre.(felújított vagy új) Ha esetleg van valakinek vagy tudtok linket küldjetek.
Kösz!
Ha esetleg érdekel valakit az írjon és megbeszéljük
12x1 es anyát kellene 8mmes szélességben sehol se kapni akik meg itt esztergálnak hát mit mondjak. nem baj ha nem 6 lapfejű csak tudjam megfogni.
Véletlenül de:)
Kis műszerész gépem van 250 es tárgy forog el benne (emu 250, kőőbányai magyar gép) szóval 20 kilós tárgyakat nem lehet ráaggatni sajna.
Mit kőő csinyáni?
Szia te véletlenül nem vállalsz esztegályos melót?
Szerintem a szervkereskedők azért az agyért többet adnának.
48 az kb 50 kilós 165 magas emberre való
Milyen magas és hány kg vagy?
Adok érte egy 18-as felnit meg elsőagyat :D
Igazatok van fontos a bőr ruha! Szóval ha érdekel valakit van egy eladó cserélhető protektoros, motoros bőr nadrágom:D jó állapotú nagyon. 48-as méret van bele cimkézve:D
Nekem is Shox a cordura kabát és nadrág, kapott esőt is, hideget is bőven, nem ázik, sosem fáztam benne, és k*rva jól szélálló! Nekem nagyon bejött!
apumnak téli a nadrágja, és van benne egy teflon réteg, ha az benne van akkor lehet -20fok, akkor is izzad benne. Anyumé nyári azon átfúj a szél. Nekem Shox nadrág meg kabátom van, boltból hafelé mocskos módon elkapott az eső, ollan igazi nyári eső. de 1 csepp nem ment át rajta, hazaértem letöröltem és kész, nem keményedett meg semmi baja sincs
nekem Cordura kabátom van, akkora vízmennyiséggel még nem találkoztam amiben átázott volna. Szerintem nagyon jó, fázni még nem fáztam benne, ellenben nyáron iszonyat meleg tud lenni. Ha egy ilyen bear grylls túlélő túrára mennék, sztem ezt a kabátot vinném, nagyon tuti
Normális motoros ruha nem ázik be.

Persze, a kínai az nincs összefporrazstva, csak varrva, és a varrásnál vígan beszivárog a víz.

A kordurának mondott anyag amíg meg nem törik, tökéletesen vízhatlan is lehet, hizsen létezik oylan ami a bal felén gyakorlatilag nájlonzacskó.
(onnen tudom, hogy tükre vízálló, hogy vadászkutyáknak gyártottunk pár éve kordurából összehajtható uti vizes edényt.
nem folyt egyik sem, mert nem tud.

Persze, ha szar anagyból, rossz technológiával gyártják, akkor beázik.
nekem esőbe sose volt bajom a bőrrel pedig motoroztunk olyan esőbe is hogy az orromat elkapta egy esőcsepp és meglilult. Cordurát én alapból nem szeretem, semmire se jó, ha benne van a teflon akkor belerohadsz, ha nincs megfagysz, átfúj rajta a szél. Nekem bőrnadrág bőrkabát csizma, alatta cicanaci poló és semmi baj, 1 szellő sem jön be rajta.
?

A bőr a lehető legrosszabb választás a hideg-takony időre! Esőre, ködre felpuhul és szépen magában tartja a nedvességet. Hidegre, pedig bekeményedik. Szerintem bőrben motorozni hideg, nedves időben a legsz*rabb ötlet.

Szerintem a cordura a legjobb.