Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Tökmindegy menyire öltözöl be... Bőr ruha lenne talán a legjobb de az se m véd teljesen.... Én tavaly végig motoroztam nyáron fajt a könyököm, bokám, térdem.... Idén nem motoroztam a hidegbe és ezerszer jobbak az izületeim... Pedig én csak 17 vagyok
Korán reggelt mindenki! Hogy erik365 nek válaszoljak! ÉN 19 vagyok januárban leszek 20 nekem még csak a térdem ropog. De rájöttem hogy a térdemet kel jól védeni meg a kezemet meg a bokám. Csak úgy szoktam elindulni. ja és most 5:18 van. Rohhhadjon meg.
Dt80lc2 felső tűgörgő mérete:12x16x16?
Hűűű haverom a 125-ös (valójában 50-es de azért megpróbálta beetetni) Aprilia RS-ében olyan power szelep van, ami a karbiban van és ha beizzul nem 3 hanem 8helyről kapja a benyát nagy fordulaton. (Persze elküldtük a p*csába... Hozzánk jár hazudni, mert otthon már nem hiszik el?)
A hengerben. Szerinted majd a szívatóbowdenben fogja szabályozni, hogy mikor zárja a dugó a kipucsatornát? :) A kawa krosszokban is ott van pár típusnál.
Gyááá xD
http://www.proviti.hu/loero-kw...

na ide írd be a KW-hoz, hogy 2.41
És még a kuplungot is kibaszogatja, nem alapjáratról húzza.
Hello keresek dt 125r-hez mukini 28 as karbit 10 ezer ft alatt
Ne motorozz már ilyenkor még csak 20 vagyok 14 évesen meg 15 évesen végig motoroztam a telet. Már most recseg a térdem és érzem a frontot
Tegnap ki volt az a meseszagú gyerek?
Heló Mindenki! Hát srácok 10 kok körül volt az idő az még simán nem hideg. Én pl még 0 a fokbna is simán elindulok persze kellő öltözék szükséges. nagyon jó idő volt, meg ki kellett próbálnia motort jó lessz e. De jó lett.
17 fok volt nálunk :P én is mentem 10+kmt :P
akkor még nincs meg az összes fojtás
jó kis emlekedőnek néz ki ,az enyém már max képről láthat ilyet mert lenn van a pincébe bakolva, szétszedve

Kemény vagy ,hogy még ebben a hidegben is nyomod
nekem 41
Itta többi kép.
Szevasztok! Na ma jól kimotoroztam magamat. Szerencsére nem szart be semmi a motoron. Pár kép A motorról az útról 50km majnem pont . Van kép a telekről ahol dolgozni szoktunk nyáron. Na az a sirató fal fölig meghurulni nyáron a nagy melegben. Na az a sirató és izzasztó fal. Nem fér több ebbe a komiba többi megy a kövi komiba.
megtaláltad a fojtásokat?
nekem még akkor is 40 lovas a DT-m.. szóval ne röhögj ki
kitettetek magatokért tegnap este
nem venni akarok, hnem eladni:)
Heló Mindenki! Végre tegnap este 11 kor kész lett a gépszörny. Ma elmentem tankolni haza felem ég megszívatott 1 szer me olyan lett mintha utközben lecsatlakozott volna az akku. De haza jöttem lekaptma tankot átnéztem vezetékeket rádugtam akkut jó lett. Má megszoktam hogy szivat. Végre működik minden uj CDI is jól szuperál. A belemókolt sárga halogén is nagyon nagy király lett este ugy világított mint atom. Szal remélhetőleg jó lessz végre. Bár még mindig diesel traktor hangja van de az a power hibája. Most vettem bele uj fötengelyt is az van már benne. Az előzőben 2 tized volt és szétcsapott 2 csapágyat a csapágy meg a hengert dugót. De kimértük az újat esztergával az jó. A lánc 2 hetet ázott olajban ugyhogy remélhetőleg jót tett neki. Pár kép róla. Tükröt is tetem rá .
nekem van menyit acc erte?