Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Zsírcsi.
komplett kipufugó rendszer eladó dt125R-re (2DB REZÓ 1DB VÉGDOB)
Igen tudtam használni:) Köszönöm szépen még egyszer a segítségedet. Fasza lett:)
Szia.
CDI elektronika milyen jelölésű van?
És milyen árban dobnád?
Köszi előre is.
Üdv! ALKATRÉSZEK ELADÓK!Dt125R(szürke blokkoshoz)
Komplett jó állapotú kuplung lamellák-fémtárcsák,power motor,henger,3mb,hengerfej,deklik,tdr cuccok is vannak....0620/2100778
Nekem 96os 125r dt-m van,KÉRDÉS:1--aZ létezik hogy szar az akksim és a motor nem pörög ki menet közben?(power nem nyit) 2--megéri 6-7ezerforintos dugattyút venni hozzá(pink motor)?3---A hengerem bal oldalán nagyfordulaton kis buborékolást látok:( Lyukas?
adjáááá nekik szpidet jobba húznak majd lentröl
szerintem ugyanaz a lyukosztása mindegyiknek yamahába meg szerintem nincs piros
megcsináltam, köszi
Úgy értettem, hogy vannak ezek az utángyártott cross (yz, cr stb) sárvédők. És ha olyat vett volna ami nem cr-re, hanem yz-re való, akkor nagyobb lett volna az esélye hogy passzol. Szerintem.
DT125X idomok eladóak. Két tank idom, fejidom, első sárvédő. Gyári kék színűek. Törve nincsenek, viszont kicsit karcosak.
Pedig ez sokkal jobb, mint a gyári. Kinézetre is, és funkcióban, nem beszélve arról, hogy hány ütést kapott már és alig látszik rajta.
Használhatnád a válasz gombot, máskor nem biztos, hogy egyértelmű, kinek írsz. A sárvédőn mindegyik furatot előre-hátra kitágította 7-8millivel az előző tulaj, így be lehet állítani és úgy meghúzni ahogy akarjuk, csak nagy alátétek kellenek hozzá.
Ez komoly kérdés? Olyat ami Yamahára való
adtam nekik gyógyszert! rendbe jöttek teljesen
és hogy raktad fel?
vagy neked passzolt?
Ez a simo fék bowden nem is rossz ötlet. (Y)
Köszi.
Ugyanilyen van az enyémen is.
Egy sima mezei bowdent kell hozzá venni és kész. Egyik végén legyen gomb, a másik végére meg csavaros véget kell tenni. Én pl szimó fékbowdenből csináltam. Méretet néztem.
Na megvettem a cr sárvédőt, de a hátsó két lyukat hátrébb kéne fúrni kb 1.5 centivel, mert nem passzól...
shufnizzak, vagy vigyem vissza?
visszavásárolják ha nem jó azt mondták, de akkor meg milyet rendeljek helyette?
Sziasztok! Segítségeteket kérném.: Barátomnak van egy 96'os Yahama DT 50 ez még léghűtéses. Elszakadt neki a kuplung bowdene, Gerecse Motort felhívta, azt mondták neki, hogy csak vizes DT-hez van nekik. A kérdésem az lenne, hogy a lég és a vizes dt kuplung bowdene közt van valami különbség? Esetleg akinek van egy felesleg az jelezzen. Előre is köszi!
Meggyógyultak? :O én úgytudom, hogy ha egyszer eltörik a lába akkor utána nem gyógyul meg xD

9ekem van 41,3 sánta félszemű lovam :PP
elárulhatnád Neked hogy jött össze a 60 lovacska de gondolom csak póni lovaaak nekem olyan szééép nagy fehééérek vannak benne 40 darab kereken
nem a yamaha az yamaha