Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sziasztok keresek Yamaha dt 125 lc 2 eshez alapméretes hengert dugoval vagy csak henger is érdekel de alapméretes legyen.
aki tud lécci irjon.
sziasztok keresek yamah dt 125 lc 2 höz forgalmit és rendszámot aki tud az lécci irjon elöre is köszi
nekem van egy pár gyári DTR irányjelzőm jó állapotban jó égőkkel ha gondolod...
50-esé nem szétszedhető, helyesebben roncsolás nélkül nem.
az a telefon mindenre jó ejtőernyőnek is
DT 80 LC2--LC 125 höz első féknyereg és teljesen új fékbetét ----null kilóméteres eladó-----a képen látható cucc egyben 3000ft---cak-pakk!
csak a betét többet ér belölle---! 30 605 6883
hú az jó nagy maroktelefon vagy mi . Azt már be lehet rakni trepninek a kerék alá ha megfeneklesz a patakban
önvédelmi eszköznek is megfelel
lögö revolution kéne csak nem fér el kezembe
ZTE-n könnyű, jó nagy a képernyője
hát keresgélnék én neten csak próbálj egy x10miniproval netezni rendesen
Ebből lehet kapni feketét?
Szevasztok! '97-es dt-re keresek gyári végdobot, de sehol sem találok, itt esetleg van valakinek? Vagy megtudja valaki mondani, hogy honnan tudok szerezni? Amúgy használt kellene.
Hihi:)
Csak arra utaltam, hogy neten esetleg megtalálod.
Keresek,dt125r gyári indexeket!Olcsón!
És gyári csomagtartót,km spirált-ford.spirált
Hali, bizonyára szétszedhető. Ha a vezetéke ok, akkor szedd szét, mert lehet hogy a réz érintkezők oxidáltak és ez okoz gondot. De szerintem is inkább a vezetékkel lehet gond, vagy a csatlakozókkal. Én spec. a csatlakozók fém érintkező felületeit, ha szét kell szedni akkor összedugáskor mindíg befúlyom szilikonspréval.
Neked nem kösz
Nézdd végig a kábelt. Lehet valahol letestel.
Sziasztok!
125-ös DT-mbe állandóan világít az (keverék)olajszint alacsonyjelzés.A tartály persze tele van...
Kivettem az érzékelőt,kipucoltam,kifújattam,érzem,hogy mozog benne egy úszó a hengeres rész alatt,amit a folyadék fel is emel,de a jelzés nem szűnik meg.Esetleg van valami tanácsotok,hogy mi lehet a probléma,lehet ezeket valahogyan javítani?A motorom még 6voltos 1980-as.
Köszi előre is az ötleteket.
köszi mindkettőtöknek
vértestolnaibonto.hu
Mennyit kérsz a végdobért?postán tudod küldeni?
06/20-414-94-31 Vértestolnai bontó száma!
Vértestolai bontónak a számát valaki meg tudná adni? Nem igazán van időm guglizni :/