Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Elől hátul 17-es kerék van.
Kíváncsiságből vészfékezést is csináltam és meglepő módon jobb eredmény lett mint annó az enduró szettel ha nagyobb tárcsa nem is de egy 2 dugós féknyereg 1x lesz rajta.
Gyönyörű! Elől is 17es a kerék vagy 16os?
Szép lett nagyon. Kiskerekekkel szerintem szedd mint sok gyári sm :P fék meg am pl vészfékezésnél vagy szerpentinen fog érződni :D ha lesz pénzed meg erőd tegyél rá 300+ tárcsát, szebb is jobb is :D
hozzáérnie biztos nem szabad, mert akkor a váltónak nem is lenne holtjátéka.
Esetleg tudtok ebből kinézni valamit? A bekarikázott részen lehet akkora hézag a csillag és a léptető között? (az olaj azért fehér mert szimmeringes lett és akkor készült a kép)
valakinek nincs 2t 125ccm végdobja? szerelhető kel csak
tel:06307316232
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
Vagy a rugó beakadt és valaki ezerszer próbálta erőseb berakni 6.ba.
Gyári dobbal 90km/h volt a vége most egy ktm sx 65ccm-es crossmotor hátsó dobja van rajta a végsebessége nem tőtt, de lényegesebben jobban gyorsul és a hangja mint egy crossmotoré.
Tényleg mennyibe kerül egy komplett gionelli kipufogó renszer?
Hallottam hogy az a hátránya hgy 7.000 fordulat alatt nem húz a motor, és mentem is olyan dt-vel aminek ez volt a gondja, azon is sportkipufogó rendszer volt.
A gionelli rendszer ugye nem ilyen?
Nagggyon állatul néz ki!
ja és a csillag minden bütyke egyforma, kivétel az üres!
ajj, 2 héttel ezelőtt kérded, tudtam volna értelmes választ adni ,mert akkor még szét volt szedve..

Viszont ez a kopás fura, mert ezek a váltó lkatrészek valami brutál anyagból vannak. Enyémben minimum 53.000 km van, de ezen a részen nem nagyon van kopás, kis fényesedés max. Bár ki tudja, lehet nem mind egyforma, vagy valami falábú volt az előző tulaj
Annyi, hogy ha B-s jogsid van, akkor könnyebben leteheted A1-re a jogsit, kevés órát kell vezetni csak. Kétlem, hogy ez a rendszámokat érintené, de lehet le vagyok maradva, és a füstadót is újra bevezették.
Sziasztok.
Végre ma elkészültem a Dt-vel lesz még mit finomítani rajta de egyenlőre marad ilyen. Fék témára visszatérve ma csavartam bele egy pár kilómétert és semmi gond nem volt vele jobban "harap" mint a 21-es kerékkel.
A "csillag" azért olyan alakú, hogy a kívülről a blokkba beletekert kúpos végű rugó miatt ottmaradjon sebességben. Ill. hogy beugorjon könnyebben. azt a rugót is nézd meg az is beszorulhat, vagy kókány. rugó nélkül se veszi? azon a "sarkaláson" csak látszik, hogy gyári-e.
A léptető meg ha ki van kopva simán miatta nem veszi a sebességet. ha tudsz szerezni másikat, esetleg csinálni akkor jó lehet, végső esetben brutalitással hegesztené oda egy csomót szépen és méretre csiszolnám.
Hali, ismételten segítséget kérnék! A képen bekarikázott léptetőcsillag(nem tudom ez e a neve) egyik sarka ívesen le van sarkalva, ez gyárilag ilyen? A másik kérdésem, ami lépteti ezt a csillagot ami a váltótengely végén van(lásd az idétlen rajz) annak mennyi holtjátéka lehet vagy lehet-e egyáltalán és ennek kopása okozhatja-e, hogy nem tudja berakni 6. sebességbe? másra nem tudunk gondolni mert manuálisan tekerve a csillagot veszi mind a 6 sebességet viszont ha a léptetővel akarjuk akkor nem vesz csak 5 sebességet, mert a kopás miatt nem tud megfelelő hosszt lökni a csillagon! Köszi a segítséget!
A 90 km/h , ha gyári kipufogó még hihetetlenül soknak is tűnik nekem. Nagyon jó. Nekem 75-80 volt a vége, de most kerül rá egy komplett Gianelli rezo rendszer.
Sziasztok!
Lesz jogszabály változásról mostanában valamikor, miszerint B-s jogsival lehet vezetni 125-ig? Akkor minden kismotoron is lesz rendszám? Vagy mi lesz? Mi lesz a kispapíros 80-as motorokkal? Nem véreznek el?
Nem feltétlenül.
Mi is vettünk Hong kongból egy darab ygújtást, simán elküldték.
Lécives nézzetek rá az adtalapomra majd mondjatok egy elfogadható árat a DT-re kiváncsi lennék az árára.. hibák.. ajobb sárfédőidom felstés elött ál.. és a tank szivárog enyhén.. :S
Sziasztok!
Nem tudjátok hogy hol lehetne venni yamaha dt 80-hoz fehér hátsó lámpabúrát? Vagy cseréljem le az egész sárvádőt?
A másik ami érdekelne, hogy hogyan tudnék nagyobb végsebességet kihozni a mociból? most a vége 90km/h
Szerintetek ez jó?
kamionróóól pottyant le.....
apróságokkl ne foglalkozzál, van, írok adásvételit is róla számok minden rendben, dobozában van
Csak annyit kérdeztem, hogyhogy eladod zsír újan Ezért nem kell "négyszemközé" vonulni
mailba a többit orozoli2002@yahoo.com