Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

el tud fordulni a bowdenszem a karban?

Ha felül uygn ott szkaad el mindíg, rendszeritn aza baj hogy nem :)
Halóó mindenkinek!

KTM LC2 125(DT125R blokkos)!
Állandóan elszakad a kuplung bowdenem, vettem már másfajtát is, próbáltam máshol elvezetni de semmit se ért. Mindig felül szakad le.
Másnak nem volt még ilyen? Mindegyik blokkba ilyen erős a rugo, vagy lehetne ezzel kezdeni valamit?

Sziasztok,
Yamaha DT 80lc2-re 100ccm-es henger eladó dugattyúval együtt. 100ccm-es (55*42mm furat löket) henger METEOR dugattyúval . A NICASIL kopottas itt-ott, a dugattyú egyik gyűrűjéből hiányzik 2 cm, de így is jól megy, mint utólag kiderült én így használtam, úgy ment mint egy gyári 80-as. Nem is ezért szedtük szét a motort, de tettünk rá másik hengert, így eladnám. Két új gyűrű kell rá (Meteor), és lehet használni sokáig.
Ára 6200 Ft.
----
Tovább eladó egy Gianelli komplett kipufogó rezo rendszer (hangtompító dob+rezo). DT 80 LC 2-re. Kisfordulaton gyengébb mint a gyári kipuff, de ha felpörög sokkal erősebb. Ez a rezo engedi a motort a csillagos égig pörögni. Kinek mi kell...
Ára 12.000 Ft.

Széles utat!
Üdv!
Érd.: Balázs Róbert 70/335-2365
18 as engem is érdekel:) Tegyél fel képeket a többit meg megdumáljuk:)
Bennetek van reménységem ti legalább nem azt mondjátok mint más fórumokban hogy szar szar hitvány gumi... majd mutatok neket képket meg most van 2 első is jó állapotú
van van ;)
amilyen kell és jó állapotu
Gyári dobot honnan a bánatból tudok szerezni? Senkinek sincs egy értelmes állapotú?
1 darab hátsó engem is érdekelne , 18-as
engem is érdekelne miféle
18-as terep van? Ha van , akkor milyen méretben?
milyen gumik?
Szevasztok mondom itt a tél nem kell nektek gummák jók jó áron ?:))) 1500-2500 között mozognak a legrosszabb is 80% kos ;)
Nekem is van gyári indexem ha kell valakinek:) 4 db ocsóért:D
ez a kép csak illusztráció.....eza tipus van azért küldtem ..nemtudom hogy miylen más formályút gyártottak még dtre .....de haveromnak csak ez van! hívd bátran....
szia na az a helyzet hogy most adtam el a haveromnak őket......de neki csak úgy van a polcon-nincsen hozzá motorja! mond meg neki ha felhívod........itta száma 30 973 0869 hogy a GABÓ mondta a drz-s hogy neked vannak ilyenek!
búráról képet kaphatok?:)
szia nekem van gyári dt lc re való indexem..vagy csak búrám ahogy neked jó---30 605 6883
jó lenne ha tudnál nagyon örülnék neki... ma törtem össze ... és nincs csak kockás fejidom.... :S
szia, szerintem tdr-é, de kiderítem, mert most csak a blokk került hozzám nem az egész gép.
Hali....
valaki tudna Yamaha DT 50 MX-hez kerek lámpás fejidomot (előre)
előre is köszönöm :)


Igazhitű détések összetartanak...
váltósor az dt vagy tdr?
Köszönöm szépen, így már könnyebb lesz megcsinálni!
Hahó srácok ha valakit érdekel, pár eladó cumó:
Eladók bontott motorblokk alkatrészek tzr/tdr/dr 125r-hez, amik vannak:
-üres motorblokk: 4e
-tökéletes főtengely:10e (nem lóg, nem lötyög stb)
-kuplung kompletten:5e
-váltósor kompletten:8e
-henger:5e (57,5ös méret, dugó megszorult, szerintem már csak hüvelyezni érdemes)
-hengerfej:3e
-32es dellorto karburátor:11e
-powerszelep: 5e( bovdennel, kupakokkal)
-kuplung dekli üresen: 2e
-olaj pumpa:2e
-vízpumpa:3e
-membrán, szívócsonkkal (ragasztott):2e
-lendkerék:5e
-berúgó tengely:2e
-gyujtás dekli:2e
-balansztengely, fogaskerekek egyéb apróságok vannak, kérdezz bátran!
Email:bontottblokk@gmail.com
Tel:70/526-1565