Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Am6 blokkba?!?
Ha kell tudom mutatni a gyári szervízkönyvet igaza van, azt írja 10w-30 kell bele gyárilag!
Te milyen motor gépkönyvéről beszélsz?!?
Ez majdnem übereli a szimó blokkos, hosszított hátsóvillás, hasalós pónirometemet, ami volt.
Véleményed szerint mi a különbség a sintetico és az off road között?
Nem működik a berúgó? Bármilyen olaj? Menj már...
80W90 még nem láttál, de azért bármilyen jó...
Puch Cobra TT-80 első teló kerékkel, Mz hátsó teló ami a hátsó lábtrtó helyére van csavarozva így nagyobb a rugózás. Krossz kormány Simson s51 kezelő szervek Danuvia első lámpa asszem vagy ki tudja. Meg 1 leharcolt star váz amiben 1 tuning blokk van amivel nagyon sok 4 sebes 51 es alázok.
Helósztok! A mai építményem. Komikat várok.
okéjó
alap hogy nem teszek bele 80W90es olajat mert az olyan sűrű lehet szerintem mint a tejföl, de nem tudom mert nem láttam még olyat. Meg ha nem vetted volna észre akkor én nem is mondtam hogy ilyen típust tegyen bele meg hasonlót sem!
Nem teljesen..

Egyáltalán nem jó bele bármilyen olaj!

Pl. a sima 80w-90 es hajtóműolaja szépen kicsinálja a kuplungot!
Mert mi bajod van vele? Mondd el ha ilyen okos vagy!
Enyémbe 10w-40 van.
Gyári kézikönyv szerint 10W30 as kell bele de jó a 10W40 is, de ettől sűrűbbet nem ajánlok , mert nem fog működni a berugó, de attól függetlenül bármilyen olaj jó bele kárt nem okoz egyik se és még annyit hogy 100% szintetikus legyen az olaj!
Am blokkba 75w-90 kell!
Sziasztok. Valaki nem tudja hol lehet Bal(olajtartálynál) oldali deknit kapni/venni? Yamaha DT 50 kb 1990.
Köszi előre is a válaszokat :)
Lehet , hogy más jobbat tud de én ezt tudom ajánlani :
-SAE 10W40 (Valvoline)
Köszi a véleményeket.
A váltóba milyen olajat javasoltok ? Jó legyen az a lényeg.
Helló, szerintem mindegyik olaj jó, én a Sintetico-t használom teljesen megvagyok elégedve vele.
Mindhárom megfelelő, de a Motult az olajos ember szerint mostanában nagyon dícsérik.
Bár drágább.
Amúgy egyértelműen a motul messze a legjobb.
De nyugodtan teheted a repsol sinteticot is.
Te se gondoltad komolyan amit írtál
Sziasztok, még mindig érdekelne mennyi lenne kompletten önindító egy Yamaha DT lc 125-re.
Még valami, valakit érdekelne Dt 80 Lc 2 -höz rezó? Gyári , nincs kibelezve ha jól tudom, viszont a könyöknél van 1 kis heggesztés.
Én az OFF ROAD-ot használom 3 éve és meg vagyok vele elégedve, ez a minimum amit 1 endúrónak adhatsz, nem semmiért ez a neve az olajnak! :)