Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

850fok felett kell lennie, hogy elkezdjen kiégni. Kell bele fújatni levegőt is.
Ér..persze...ha ketté vágod és ki tudod belőle úgy szedni a mocskot Na meg utána fesd le, ápold le, mert szará vágja a külsejét a tűz
KIPUFOGÓ kiégetés?

Itt élek vidéken, még sincsen, se lánghegesztőm, se kompresszorom, se malacperzselőm, se pálinka főzőm, se lángszóróm...Ér valamit, ha rakok egy szép nagy tüzet, és beleteszem a rezót?
a másik óóódalon van nekem egy hely...az olajzáshoz közel..:D na amdj csinálok hnap fényképet...mondjuk...nekem is, 2 haveromnak is így van...eddig tökéletesen megy mind3...
nekem van rajta valamilyen nyílás bizonyára, amit valaki ilyen tömítőanyag, vagy műgyantára emlékeztető anyaggal dugózott be. De most meg nem mondom ,melyik oldalon. A karbi felső részén, kb a szivatókar magasságában emlékeim szerint. A nyílás és a házilagos dugózás célja számomra ismeretlen, mivel még nem volt duguláson kívül karburátor gond, ezért még nem csesztettem. /azthiszem eddig 1* volt szétszedve a karbi, vagy max 2* /
igen , igazából úgy értettem ,hogy ha ott a póvernél még tiszta, az egyáltalán nem jelenti azt hogy a rezó is az. Kidörrentőt meg érdemes kiégetni mindenképp!
ja..tényleg, hogy is felejthettem el amúgy tényleg..neked nincsen egy szabad nyílás a karburátoron, amire nem megy semmilyen cső?
ebben igazad van, majd egyszer lehet kipróbálok egy kipu égetést... 67000km alatt biztos összegyűl ezaz...de egyébként olvastam hogy nem árt odafigyelni a szelepre mert ha netán valami lerakódás van rajta azt tud még bajt okozni...
Asszem ott megy be a Ram-air a dugattyúvisszahúzó rugó, felső kúpcsapágy-zsírzógomb, szimeringje alá

igazából a kaka nem ott szokott felgyűlni, mivel ott még jó meleg van. A rezonátor hátsó része, végcső, végdob az amik nagy olajgyűjtő helyek. Amikor égeted a kiput akkor sem szokott beizzani a könyök, hanem főleg a hátulja ahol van sok koksz.
Papíron nincs nagy különbség, vagy szinte semmi, kb 9 lóerősek.
pontosan
nekem 1 a benzin. 1 az olaj. és 2 pedig víz nemtom hogy az mi lehet
úszógumi feeling XD
Tényleg...sokszor meg akartam már kérdezni...nekem van egy kis nyílás, ahová semmi cső nem megy a karbin..az vajon mi lenne?
Nem a válladra Teljesen belebújsz, hogy a gumi a derekadnál legyen..mint egy gyűrű, vegye körbe a derekadat, és ha úgy ülsz a motoron nem esik le, és kényelmes is
Ez a 4-5ezres Kasztráció(ami annyit tud, mint egy 10db esetében 1800Ft/db-ért megvehető olaj) kb olyan, mint egy láncspray egy 4000Ft-os gyűrű nélküli láncra. Valamit talán növel az élettartamon, ha takarítva is van a lánc... 2ezer egy flakonnal(de nem egy-kettő kell), a komplett láncszett pedig 12000... megéri? visszatermeli az árát, amivel többe kerül a zsírnál?
Az egyik cső az az olajzás a másikat hova kell bekötni ?
Dellorto 19-es karbi.
már maradok a sprintnél. egyik benzinkutas motoros haverom ajánlotta azt mondta ez nagyon jó olyaj és bőven jó az iylen dt-be
énis úgy hoztam csak egy szál pólóban xD csakhát úgy kicsit nyomta a vállam a pereme
Megfogod azt belebújsz..én úgy hoztam haza debrecenből az előző első gumimat.. semmi megerőltető nincs benne
ha kinyomná is a powerre előszeretettel rakódnak le a cuccosok, amit nem árt néha letakarítani ha nem akarjuk h leégjen a szervomotor:S ezért szoktam nézegetni...de nekem nincs genyó rajta
Szegény DT szerintem állj be egy olajra...az se baj, ha nem a sprint, meg nem az arol...arol-t még a kukába se önteném
Mert kinyomja.
jó ötlet de mire elhoztam Szkráccstól a nagyállomástól motorral a fél vállam elzsibbadt xDD