Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Használtam olyan olajat is még a legelején amikor megvettem a motort 2 litert elhasználtam és aztán jött a Castrol abból 5 ezerért vettem egy litert abból is elment 2 liter aztán jött az arol 2T abból elment nemtudom de nagyon sok és most meg ez a SPRINT 2T
Na én már neki se állok ilyen lassan írni
hát igen..ez van ha kula hátsógumi van fent... nekem is a régi hátsó gumim kemény volt mint a szar..küszködtem vele mire leszedtem..a mostanit 5 perc alatt leveszem, felrakom ha gondolod szombaton hozd kia gumit azt átpakolom neked
Arollal se lenne bajod, vagy pristával, nekem sincs de a record az igazi Csak kár, hogy benzinben nem oldódik.
bátor vagy
több mint 1 évig AROL 2T-vel jártam és azzal se volt gondom
én kihasználom elhiheted
és szoktam nézegetni a kipufogónyílásnál a power szelepet h taknyos-e de hál' istennek eddig még sose volt genyós...
a Repsol amit én hazsnálok 2100 forint...a Mol Sprint sem rossz, de azért a repsol egy fokkal jobb.. Viszont a Mol-os láncspray-től jobb nincsen..verhetetlen..
jaja nem sikerült levenni... pedig az az érdekes hogy már csomószor csináltam defektet is ott meg érdekes módon (ha sok szenvedés árán is) de sikerült...:S
No mire leírok valamit...
MOL SPRINT 2T 1690 1 liter és semmi bajom nincs
Nincs kihasználva annyira, de közel se ér annyit, mint amennyibe kerül.
de mit nem sikerült? levenni a gumit? valamit csak nem jól csinálsz.. amúgy..125-ösbe már jobb...a 80-as a kis maximum 7000-es fordulatával nem bírja elégetni úgy ahogy kéne...tudom..hazsnáltam...2 hónap után takaríthattam a kipufogót azóta nem öntöm bele..na meg az ára...nem ér annyit az az olaj..közel sem..
De legalább szépítettem még egy kicsit a gépen:D van rajta 4 új matrica ami olyan feltűnő hogy első ránézésre észre se veszed xD
Mint fasz a lakodalomban xD nem sikerült megcsinálni pedig esküszöm mindent jól csináltam ...na mind1 majd ha lesz olyan kedves apám megcsinálja vmikor ha másnem hétvégén...
amúgy nem értem mi bajod a castrol power részing löttyel, én mindíg is azt használtam és nem volt vele semmi bajom:)
Keverék olajnak: Repsol Moto 2T...olcsó és jó...nekem ez a tökéletes olaj, pedig sokat próbáltam
Váltóba: Repsol Moto Transmission 10w40... ezek a tökéletes olajak számomra
Aszongyad, hogy a gumid, hogy áll má?
én a tartalék benzinnel még kb 50km-t tudok menni:P
Castrol Power 1 szarság felesleges Sőt..kifejezetten kártékony Magas fordulaton ég el normálisan, a kis DT nem tudja mindet elégetni, így tele veri a kipufogót olajsárral meg egyéb retkekkel
Jobb szeretem ha van benne De hát ki nem?
Váltóba meg 10W40
hát én most MOL sPRINT 2T-t használok és nagyon jó (nem arol 2t) 40-esre bekevered és király de ha nagyon jót akarsz akkor valami fullszintetikus olajat használsz Castrol Power 1 Racing
Tartalékon még van a mociban asszem 2-2,5 liter nyál
Helló srácok!
Ma megtettem 110km-t. A hazafele úton elfogyott a benyám
Gyors át tartalékra, és irány egy AVIA kút. 3000 ért tankoltam 7.5 litert