Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy mit jelent az hogy hátrafelé indul be a motor? Az előbb itt többen írtátok hogy hátrafelé indul be nem nagyon értem hogy ez mit jelent tudnátok benne segíteni? elmagyarázni. Előre is köszi szépen
A tabletta Tirit nem dobom el jó lessz az még Amúgy nemsokára megjön az új CDI csak nemtom mikor. Hegesztés? Hát kitudja. És ha veszek csapágyat újat ahol meg van halva a blokk és beragasztom és sosem lessz kiszedve ? me azokon a részeken csak a kuplungnál van nagy terhelés, a berugó részen csak nagy fordulat van azt ennyi. Vagy nem? Na mind 1 Holnap valószínű kap 2-3 új csapágyat aztán megy rá kis vas ragasztó aztán ennyit erről. Nemtudom emgtartsam e ezt a mocit Kell új henger majd kell bele blokkfél mostmár. Meg nemtom jó e a főtengely má lottyan ha a hajtókart mefogom és kézzel megütöm a tetejét. Még nem vészes de lassan cserés lessz. Nemtom Jól megszívtam vele.
Hello nagy DT sek van 1 2000 évjáratű 125 r es dt-m arra lenék kíváncsi hogy tudnék belőle nagyobb teljesítményt kicsikarni (tákolmány modszerek nem érdekelnek) Előre is kössz!
Ezt minimum hegeszteni kéne.
Bár a csapágynak szerintem nem tudsz olyan illesztést adni, mint a gyárija.
Össze kéne előtte húzatni valahogy....
Szerintem ez döglött akció, eladásra még hegesztéssel próbálkozna valami szaki.
Javaslatom:
Keress hozzá bontott blokkfeleket, a ragasztást meg felejtsd el, a tabletta CDI-t meg dobd a francba.
Nem úgy történt. Hanem előre járt a moci, Aztán épp engedtem fel a berugót a lábammal és vissza csapódott. Szal lezsibasztotta fél napra a lábam és kurva nagyot csattant. Aztán szétszedtem aztán ugye a kuplung kosáron 4 fog hiányzott. aztán eddig aszittem csak a a berugónál van eltörve de mégsem. Mint ajánlotok hogy javítsam meg ? Nincs zsém venni másikat viszon van sok vas ragasztóm ami ide tökéletes. Ilyen 2 komponensü esztergálható keménységre megkötő cucc. Beragasszama csapágyat vagy hézagoljam valahogy ki vagy mittegyek?
Szép jó estét kívánok mindenkinek!

Van egy pár eladó gumim, ha valakit esetleg érdekelne:
Pirelli Scorpion
Első az 90/90 R21, kb: 90%-os.
Hátsó az 150/70 R18 olyan 60% körüli.
Egyben adom mert nekem nincs rá szükségem.

Üdv!
És le is vitte a berúgókart?
Magától ugye?
Heló apuci épp jött vissza a berugókar és visszarúgott rohadjon meg!
Nem véletlen hátrafelé indult be a motor?
És lenyomtad a berúgókart?
Attól repesztheti így szét a váltóházat.
Szerintem.
Szevasztok! Elkezdtem szétbontani a yamaha blokkját és nem várt dologra bukkantam. Ez akkor történt mikor szarakodott a CDI és visszarúgott a gép és nagy csattttttt lettt. Képek magukért beszélnek.
Nem enged kolbászolni....

http://dt125.de/ Utána felül Werkstatt, utána jobb felül sarokban Entdrosselung, alatta Shaltplan CDI....
nekem spec fentről a 2.ba van
Háát, ezt így ember meg nem mondja, hogy nem okozol e bajt vele
És ha kiiktaják a CDI-t annak mi értelme van.
Lehet egy fiatal motornál igen, mert ha jól tudom az ott is folytva van.
Akkor így....link
Szia remélem sikerül www.dtr125.net%2Ftuning97to99...." target="_blank">belinkelnem az oldalt lefordítva, ahogy a CDI-t kiiktatják.
Kérlek nézd meg!
Szerinted ez helytálló?
Kurvára nincs kedvem az "Omega" koncerthez....
hi Mumi!
és kb. mennyi ideig nyomatod neki a rakétás levegőt, amikor látod hogy szénné égett a sok kis olajdarabka akkor vége?
Akkor szegény lehet a keverék.
Nézd meg a súber tű állását nincs e nagyon elszegényítve a keverék.
Ha jól emlékszem a súbertűn lévő gyűrűnek fentről lefelé a 4. en kell lennie-.
De már kitakarítotam,tiszta,stb...és szép az alapjárat +minden..De mégis megyek 30-40nel oda húzok és hörgő hanggal fullad:( ...
JA! És VALAMI BAszott nagy mikuni karbi van rajta...Nekem ez a 4ik dt 125 r és még ilyen nem volt 1iken sem....
Nem!
28-as karbi. Ugyan sz szinte mint a dt-é csak a szivató bofdenes.
Meg ugye más a súber tű is.
32-es karbi volt rajta?
Szia, jó neked legalább van nyomaték a motorodban.Nekem egy DT 125 LC-van, a pover ki van kötve azaz nyitotra van állítva és semmi erő nincsen benne még 1-be se.
Gerecsemotor tarján:) Ők segítenek bármiben postáznak is:)
Azért ott megy, mert ott van egy kinyomórendszer. A bowdennel húzol egy kart, ami egy rudat nyom át a másik oldalba, ami megemeli a lamellákat.