Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem bízok benne...inkább adok ki 300ft-al többet és tuti, hogy jó..ráadásul nem si büdös a repsol amit használok
http://kenoanyagfutar.hu/index...

ez is "noname", azért API TCC++
Én is arra gondoltam, méghozzá motul 510-re
direkt nem írtam rá semmit
És a kox önégéséhez hogy juttattál elég levegőt?
Az én 80asom ezt kapja:
Biztos nem rossz, mert synthetic, de minek erőltetni az ilyen noname olajakat, mikor egy Repsol vagy egy márkásabb olaj 2-3 ezer forint és elég hónapokig?
Erről véleményetek ?
Egy körbejárós vidi a DT-ről.
Vékonyan kennek... Ez jó Amúgy meg..ha most felújítod, akkor legalább félszintetikus olajat neki Meghálálja
Már nem rendezheti el, ez kb 4 éve volt, akkor volt utóljára beindítva, idáig darabokban volt és teljes felújítás, azért is égettem ki a kipuffot, mert teljesen ujjászületik . Akkor meg azért raktam bele olyat, mert unokabátyám szerint a szintetikus olajak vékonyan kennek, akkor meg még nem értettem nagyon a motorokhoz.
Nem, hogy csak kokszol..majd foghatod a fejed, ha szépen elrendezi a blokkodat belül...de úgy jó erősen
Hát lehet, hogy ráférne Bár én nagyrészt sajnos ilyen okádék Arol-al használtam, ami nagyon kokszol.
Én 2 éve nem égettem ki a rezót:D
Mennyiért vetted ha szabad tudni?
Szerintem ér valamit, ha bedobod a tűzbe, én már 3x kiégettem úgy, legutóbb épp tegnapelött, ugyan úgy kiégett, vagy másfél kilóval könnyebb lett. A másik meg, ha kompival és lánghegesztővel égeted akkor is leég a festék, szóval újra kell festeni mindenképp.
Hát apuéra 50 körül van a szett :D


ÉN most képet nemtudok, valszeg nem ugyanolyan mint amire mi kimondtuk hogy szar. Teflonos legyen szvsz az a lényeg, molossal meg soha nem lesz tapasztalatom :D molkuton nem is tankolok én már :)
Nekem ott egy gumicső van, az egy túlfolyó, vagy "sziszegő".
Én meg az ipone árából veszek egy láncot
Az ismerettségi körömben mindenki a MOL-osra esküszik...nem kell sürjen fújni, nem is drága, és nem is keni össze a felnit meg a lánc környékét...volt, hogy vettem ipone-t, jó drága volt,de cserébe jó szar..első 20 km után ráverte az összeset a felnire meg a lengővillára, a láncon alig maradt MI ERRE ESKÜSZÜNK (jóó sokan)
lácspray pl ipone vagy a repsol ;) Utcán, molosat én még csak száraz zsírt láttam csak az a fehér trutyi az meg egy világi szar. Csak teflonosat. 500+ km-t simán megyek ugy hogy a lánc még nem kezd fényesedni, apumék amikor olaszba voltak 1000km-t is mentek. Apumnak elején ipone amikor elfogyot, repsol volt a láncon, repsollal 1200-at is simán ment a lánc. A másik motoron elöször molon 200-300km és kelett fújni a láncot
a "nagyon hazavágja" alatt azt értem, hogy akár el is deformálódhat
igen..ellilul..., meg felpattog kicsit a festék..de ha rádobod a tűzre nagyon haza vágja..tapasztalat..haverom robogójának a kipufogóját megpróbáltujk úgy kiégetni..hááát..
Szerintem akármilyen kiégetés hazavágja a festést vagy a krómot.