Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ohh jaj...
1:50 arányban elég bele tenni ami azt jelenti hogy 50 liter benzinhez 1 liter olaj kell vagyis 10 literhez elég 2 dl de ha 2,5 dl teszel bele nem lesz semmi baja csak jobban fog füstölni!
Én utána érdeklődtem és az a valami csak 4 ütemű motoroknál érdekes olajlehúzóként! 2 üteműbe nem kell beletenni! :)
10L benzinhez menyi olajat tegyek hogy jó kenése legyen a Dt-nek? 2,5dl?
8.ba most tanultam :D azért járt máson az agyam :D
(V)Volt (Alessandro Volta) feszültség (jele U)
(W)WAtt (James WAtt) Teljesítmény (jele P)
(A)Amper (André Ampere) Áramerősség (jele I)

Ez úgy kb hatodik osztályos fizika.
jah watt nah :D csak más járt az eszembe :D
Köszi a segítséget ,de azt honnan tudom pontosan hogy hány voltos?
Heló mindenki! Yamahadötö50 mien DT-d van 6 V os? Mert ha nem akkor 12V 25 vagy 35 W ami neked amper de ugye az gáz lenne ha 25 amperos lenne. Na Nekem a 125 ös LC 2 es simán meg a 12 V 35 W al. Akku nélkül is ugyan olyan mint akkuval. De én pl messzebb látok tompítottal mint refivel pedig jól van bekötve XD. Ha halványan világít fokozatosan vidd le a wattok számát. Mittomén 12 V 35 W halvány akk a 25 W má kicsit erősebben világít de mindenképpen ha 12 V os a moci ne 6 V osat tegyél bele mert az nagyobb áramerősséget vesz fel és azért is világíthat halványabban. Ha valamit nem jól írtam javítsatok ki de szerintem így van.
Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne, hogy hogyan kell keverni a Dt-be az olajat arányokra gondolok. 10L szoktam bele hozni abba menyi olaj kéne? hogy pont jó kenése legyen neki (mert sajnos elromlott az olaj pumpám) Előre is köszi
Azt hogy lehetne hogy erősebb legyen a lámpám? mert se fényszóróval se tompítottal nem látni szinte semmit éjszaka.6V 25 Amperes izzó van benne.
Az a helyzet, hogy most csak az első lánckereket találom, lehet ez előző lakásnál maradt, az meg nem biztos, hogy még megvan.
a dob felöli részénél van az a lemez, de ugyan ilyen van a könyöknél is az ott elfogadott?
Köszi a segítséget!
Ha ez a cucc az első kúpből lóg a könyök felé, akkor szedegessed kifelé.
Helló!
Segítségeteket szeretném kérni.Bátorkodtam szétvágni a dt-m kipuját hogy van e benne valami fojtás és azt szeretném kérdezni hogy annak a perforált lemeznek benne kell e lennie, mi célt szolgál?
A válaszokat előre is köszönöm!
oké, mcadwee@deltanet.hu -ra írj nyugodtan sokszor nézem.
Hali! am6 blokkos motor hibás vagy generál elötti motor érdekelne! Ha van ilyen géped, MEGVENNÉM. norbert.rovid@citromail.hu csak ide irj.
Hali!
Lenne cserébe pár számtek cuccom ha érdekelne,vagy megis venném,mert nagyon fontos lenne!
Először is milyen 50-esed van? Akkunak meg köze nincs a világításhoz, max a féklámpához, meg az indexekhez.
Nem hinném. . .
köszi az infot
Hello. Az én DT 50 -embe most nincsen akumlátor ,így nem valami erős az első lámpája. Ha lenne benne akumlátor az segítene rajta?
Mumi és Eszterlánc az Erzsébet-hídon :)
http://www.sportmotor.hu/motor...
djblero

robogotuning.hu
Köszi a segítséget :D