Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

49-es a gyári hátra.
A két gyűrű egyezik méretben és alakban? Mindkettő trapéz keresztmetszetű(ahol el van vágva ott jól látszik)?

Ha egyezik a kettő, akkor a dugón az egyik gyűrűhoronynak mélyebbnek kell lennie, valószínű hogy az alsónak, oda megy a rugó, a gyűrű meg mindegy, de csak ha tényleg egyezik.

Ha a dugón a hornyok egyeznek, de a gyűrűk között az egyiknek kisebb a mélysége, akkor az alám egy a rugó, és az megy alulra.

Amúgy nyugodtan írj a webshopos srácnak, mert nagyon segítőkész.
Nekem van egy tűrhető állapotú 49fogas hátra meg egy jó állapotú 13as előre(nemrég vettem ,hasznltam is , de a 15-ös jobban bejön, mert az enyém erősebb jószág. Most 70-75-öt megy, felfogja a szelet a nagykabát, meg egy kicsit túl dúsra állítottam a keveréket,nyáron pólóban 80ra kúszik. Kecskeméten vannak a cuccok. Miért cserébe szeretnéd? Mennyiért? Bár még az se biztos, hogy megtalálom a halomban :D
Az egyik gyűrű alá van egy kis rugós lemez is.
Innen vettem, a képen látszik:
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
a képen látható összes cucc-----dt 80-125 lc 2 höz új fékbetétttel eladó..összesen 3000 ft a képen látható cucc---úgy ahogyan van--30 605 6883
Szevasztok! Szerintem kitaláltam mi legyen a mocimmal. Elcserélem a már megcsinált tök drágában levő yamaha DT 125 LC 2 mocimet valami 80 ccm es DT re. Sztem tök korrekt szerintetek is?
Sziasztok! Én egy robbantot ábrát szeretnék dt hátsó kerékhez nem tudom van e ilyen de meg van a felni gumival meg azt hiszem összes alkatrészével de nem tudom hogy a közepénél e csapágyat meg a szimeringet meg hasonló dolgokat hogy kéne össze rakni...
Sziasztok,új vagyok a forumon még ,szeretném kérdezni hogy valaki tudna ajánlani valami jo web áruházat ahol majdnem minden alkatrész kapható a kis mocimhoz? /yamaha dt 125 Lc power szelepes vizhütés/
Helosztok vettem egy motorot
YAMAHA DT80
És hát alkatrészeket keresek hozzá
Sok minden érdekel:
1.Fejidom
2.Ülés
3.Ülés alatti idom
stb
Írd meg mid van
Akinek vann hozzá bármilye az írjon ide
Segítségeteket elöre is köszönöm
Bocsi h még1x írok de eddig semmi..
azért alakul de ezek kellenek...
Duky
Érdekel a fejidom..
már megoldottam kicsit furán hangozhat de, rátettem 1 simson gyujtótekercset meg a hozá tartozó cucot és működik!
Sziasztok lehet valamit csinálni, hogy az LC 125-öm hangja kicsit mélyebb legyen ne pedig ilyen....?Gondolok itt másik kipufogó vég vagy sport légszürő, bármi.
SZiasztok,ma vettem egy 50-es DT-t,5 sebességes léghűtésest,és kellene hátra egy gyári jó állapotú lánckerék,előre pedig egy 13-as,akinek van ilyenje az kérem jelezze.
Meg ha bejáratós is,55-nél mértnem akar többet menni a motor?:S
Jó kérdés...majd jönnek a 25-ös kollégák és válaszolnak
Köszi, akkor ehez már csak a két bovden hiányzik?Ami nyitja és zárja a szelepet?
TESSÉK itt egy motor...ebben benne van a vezérlő elektronika is...ezen kívül a többi már csak apróság
Visszakötném csak két dolog a baj a legnagyobb nem értek hozzá a másik pedig csak az alsó része van meg ami a karburátoron van,vagyis a többi nincs is meg,bovden,elektronika... egyébként mennyibe fájan kompletten egy használt poverszelep?
Ahogy az előzményekben megtaláltam:

A szelep feladata a kipufogó csatorna keresztmetszetének változtatása, a fordulatszám függvényében. Alacsony fordulatszámon a szelep leszűkíti a kipufogó-csatorna keresztmetszetét, ez által biztosítva alacsony fordulatszámon a nyomatékot, míg magas fordulatszámon teljesen kinyit a szelep, hogy a megnövekedett fordulatszámon is tökéletes legyen a hengerben a gázcsere. A power szelep hiánya alacsony fordulatszámon lenne hangsúlyos, ebben a tartományban lenne erőtlen a motor. Ergo, ha nem értenéd: a te motorod azért szar, mert ki van kötve a power szelep.Kösd vissza, alacsony fordulaton nyomatékos lesz, a felső fordulatszám tartományt pedig nem befolyásolja
Sziasztok kéne egy kis segítség dt 125 cseréltem kuplungot és összeraktam jónak tűnt minden de amikor felfele váltok illetve lefele nem ugrik vissza a váltókar csak egy picikét és nem tudok váltani csak ha megmozdítom hogy visszaugorjon az eredeti helyére ha tud valaki valami rajzot vagy hogy mit nézzek meg az faja lenne előre is köszönöm üdv
Sziasztok a következő kérdésem lenne.Van egy Yamaha DT LC 125-öm, a power szelep nyitotra van állítva.Így a motor kicsi fordulaton gyenge azaz nem nyomatékos de jobban húzz ja és többet eszik.Ha zártra van állítva akkor kicsi fordulaton nyomatékos lesz és kevesebbet fog enni?Illetve ezáltal a gyorsulása rosszab lesz azaz nem lehet vele repeszteni mint most?
valakinek nincs eladó mikuni karbija,egy 26-os,alkatrésznek kellene,ha jól emlékszem mikuni vm 26 kellene.
igen az egyik véknyabb mint a másik és van egy vékony rugó is hozzá.
Amennyiért most fenn van, az teljesen reális, ha tényleg jó állapotú.
Neked kb menyit ér meg én 9-re gondoltam
Sziasztok!
Egy Ktm Lc2 125-öt milyen árban van. Úgy gondolom, hogy van egy nekem, és már régóta elakarom adni. Szerintetek mennyit ér? /Dt 125R blokkos, önindítós/
Kipuffnak mi az ára?