Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azért kell neki levegő, mert az egyik oldalán vagy egy 1,5, a másik oldalán egy 3-4centis lyuk. Ha esetleg nincs sok cucc benne és kap levegőt, hogy beinduljon az önégés, még nem biztos hogy magától ki is jön minden.
jee, sikerült visszakeresni a hozzászólásom ,kattints az előzményre!
pontosan ,volt azon rekámiéé, meg iskolapad

én meg rátettem a tetejére a rezót ami részben fel is izzott, és ez után kezdtem el fúvatni levegővel!
Ha nem tolsz be neki levegőt akkor is kiég csak lassabban, nem értem miért ne égne ki. Mi tud benne maradni ''nagyja kiég'' amikor belenézel és fémtiszta? Olyankor mi tud benne maradni ezt mondjátok már el nekem? Attol hogy csak sisterek a tűzön ugyanúgy felhevül és kiég.


Mumi, nem szeretnélek megsérteni de ha jól emlékszem pont te mondtad hogy eltüzeltetek padokat meg hasonlókat és abba tetted a kipufogót hogy kiégjen.
Helo,Valaki tud eladó Dt 50-hez oldal deknit?(Bal oldal)vagy hol lehet ilyet kapni?
valamennyit igen, de attól még nem lesz kiégetve!

Amiket felsoroltál, én egyiket sem használtam hozzzá

én receptem: jó kokszos kidörrentő, egy ilyen barkácsbolti kézi gáz melegítő /tudod ilyen kis camping gáz palackot kell az aljába nyomni/, ezzel elkezded beköldeni a lángot a rezó hátsó részébe, majd amikor már ég magától akkor jön elő a pusztító Rakéta porszívó fújó üzemmódban...

és a koksznak heló
Majd holnap megnézem!Nem magamnak keverem ...különolajzás megy!
Eladó ami a képen van
kormány kezelőszervek nélkül
fejidom lámpával együtt
kipufogó kompletten
Első felni küllökel gumival,kerékagy és féktárcsa nélkül
Olasz univerzális első sárvédő

cserebere szóba jöhet crosskormányra supermoto fejidomra supermoto első sárvédőre Yamaha dt hátsó felnire Honda mtx tank légterelőkre Gianelli kipufogóra gyújtás kapcsolóra
Esetleg más DT cucc is érdekelhet az árakat megbeszéljük...
milyen színűre égeti ki a motor a gyertyát? Olajat kapja rendesen? Ha kevered a benznt akkor is olyan? Nehogy az olajhiány miatt szaggasson.
Idáig úgy volt hogy mentem vele vagy 10percet(NGKBR9ES) és utánna kezdet szaggatni,rángatni a Bosch gyetyával meg megyek 1órát és van olyan amikor menet közbe kezd el rángatni 3-4mp-ig utánna megint jó!
mélységre vékonyabb
nem próbáltam!
Az hogy tovább lehet vele menni azt jelenti, hogy ahogy melegszik úgy lesz rossz, és akkor marad is úgy? Vagy mondjuk melegen megállsz egy lámpánál és utána pl 200méterig jó, aztán szórakozik?
gyertyahézagot próbáltad csökkenteni kicsit?
Így elég nehéz lesz... mi a különbség a kettő között?
Ha az egyik vékonyabb és van rugó hozzá akkor az megy alulra.
heló!
Van egy yamaha dt-m most vettem bele egy dugattyút és nem tudom melyik gyűrűt kell alulra illetve felülre rakni.
Ha valaki tud segíteni..................:D
Előszőr vettem bele NGK BR8ES-t azzal nem volt jó!Aztmondták, hogy NGKBR9ES kell bele?! Most BOSCH gyertya van benne!
milyen gyertyát raktál bele?
A nagyja kiégett belőle...
Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni yamah dt 125 lc 2 -vel kapcsolatba!... a motor valamiért szaggat (menet közben rángat).Korábbi segítségben aztmondták, hogy pucoljam ki a karbit meg cseréljem ki a gyertyát ez megtörtént viszont anyival javult a helyzet, hogy több ideig tudok menni a motorral, hogy nem jelentkezik a probléma! Aki tud valami okosságot mondani hogy mi lehet a baja azt megköszönném!
Azért mikor elöször csináltam, nagyon is sokat számított. A motor nagyon gyenge volt, csak 2000-es fordulat felett és 5000-es alatt ment afölé nem pörgött ki, alatta meg használhatatlan volt, kompresszió jó volt, nem tudtam elképzelni már mást, míg elkeseredésemben rádobtam a tűzre, hátha... És utána egyből sokkal jobb lett, kipörgött rendesen stb. Ugyanezt eljátszotta haverom 50-es MTX-e is, ugyanígy az is megjavult.
Na ez biztos De az olajokkal ellentétben, minden nőt ki akarok próbálni, hogy megtudjam, hogy melyik a legjobb
Persze, a te dolgod. Mint mindenkinek. De minden nőnél van jobb nő, ahogy a Junkies megmondta.
valamit biztos ért..cska nem sokat..de ezzel azért vigyázni kell..averom robogójának a kipufogója elég szépen eldeformálódott
Nem juttattam hozzá sehogy levegőt, gondolom mivel nincs légmentesen lezárva ennyi elég volt neki, ha úgy nem is égett ki, mint egy rendes égetésnél, azért valamit csak ért, vörösesbarna port meg darabkákat ráztam ki belőle