Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

2 ütemü meg a váltóhoz is
hova kell az olaj?
mien olajat ajánlotok dt 80lc2-be? nincs valakinek elfekvöben eladó lánc-a? 130 szemes?
Meg azért, mert az mtx gyári állapotában erősebb mint a dt:)
Ha valakinek van hozzá ülés,vagy bármilyen idom az írjon
Értem,köszi!
Azért forgott jobban az MTX, mert az MÁS, más a henger, más a vezérlése, a hengerfej, a gyújtás.. .stb
Egy másik végdob meg akkor hoz teljesítményt, ha ami most van rajta az szar méretezés/kicsi-nagy/eltömődött stb
http://www.sportmotor.hu/motor...
Heló mindenki itt a vidi feltettem ez az elhagyott krossz pálya iváncsán. Én kiszoktam járni hetente. Ha valaki a közelbe valósi adony szabolcs iváncsa ilyesmi eljöhet velem msn a z adatlapomon.
most 115 a vége a rezót http://motoroswebaruhaz.hu/ innen vettem még régen 30 ezerért a dobot meg haveromtól úgyhogy abban nem tudok segíteni
Jó az a videó! De próbáljátok meg egy Gopro HERo kamerával! Az enyém még nem a HD verzió de már azzal is jó felvételeket lehet készíteni, mert nagy a látószöge, itt van 2 videó, egy a motoromon és egy a sárkányomon.
Szuper lehet, és milyen menettulajdonságai lettek mindenféle homályosítás nélkül? Megy 100-at is akár? Hol lehet kapni ilyen cuccokat?
Helosztok vettem egy motorot
YAMAHA DT80
És hát alkatrészeket keresek hozzá
Sok minden érdekel:
1.Fejidom
2.Ülés
3.Ülés alatti idom
stb
Írd meg mid van
Akinek vann hozzá bármilye az írjon ide
Segítségeteket elöre is köszönöm
Szép estét Mindenkinek!

Akit esetleg érdekel, eladó:
- yamaha dt 21-es illetve 18-as hibátlan felni
- Mitas enduró gumi párban 21-es és 18-as
- enduró kormány

Érdeklődni itt vagy valentin@totalcar.hu e-mail címen
Hát én teljes rendszert cseréltem legelőször csak egy sport rezót kapott akkor mér megyegetett de aztán megvettem rá ezt a dobot ami nagyon durván megdobta a teljesítményt
Házilag gyártott kipuff. 5 ezerért vettem a videó ottvan új kipu új hang címmel
Van róla videód?
Ki kell cserélni a komplett kipuff rendszert vagy lehet csak a vége cseréjével javítani az erején?
köszi, üdv, Robi
Mit lehet róla tudni? Neve, hangja, ára? stb... Köszönöm,
üdv, Robi
Adatlapom javítva, köszi az észrevételt!
üdv, Robi
de egy sport rezonátor sokat segít
igen pl ami az enyémen van
Létezik olyan hátsó dob a DT80-ra amitől erősebb lesz és jobban forog? Érdekes hogy a DT nem forog csak 7000-8000-ig, az MTX ment simán 10-12000-ig is, sőt ott ment jobban.
Nem baj, igazad van, de az LC az folyadék hűtés angol rövidítése, és ezért írtam oda, az hogy r1 vagy r2 nem tudtam és nem is érdekelt. :)
Már DT-vel motorozok, csak nem tudom átírni az adatlapot.
Jöhet