Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szólni is akartam, hogy azza a kipufogóval vigyázz..kintebb van mint a gyári..égetheti a lábad
Eladod a dt-t?
Helló everybody
Ma kicsit jobban összemelegedtem a géppel
Szó szerint :D A kipuff megégette a lábam
srácok!
A yamaha Dt 125R-en a kábelköteg hol megy?
A kengyel és a sárvédő között, vagy a kormánymű mellett?
üdv.
pont ma gondolkoztam ezen, hogy mit kéne átalakítani, meg a tzr hengerfejtömítésén kisebbek a lyukak de nagyobb a hűtője. A dt-nek a kis hűtője vajon elég lenne a tzr hengerhez? Én már biztos nem csinálnám meg(azt várom hogy mennyen el a háztól), de csak jó lenne egy henger ami 12-erzen még dolgozik
Ja igen egy DT LC 125-ről lenne szó,szégyen vagy nem a karburátort nem tudom de még azt se, hogy hol kell megnézni.
Először is milyen motor?
Milyen karbi?
A lánc épphogy legyen laza, ha rajta ülsz.
A poverrel nem tudsz mit kezdeni, tegyél bele elektronikát!
A következő kérdésem lennének,elöször is kezdvő vagyok a motorozásban!
A gondom egy hetet állt a motor kb. a 30-ik rugásra indult be szivatóval.Van esetleg valami trükk,amivel könnyen indul?Esetleg gyertya csere, bár szikra az van megnéztem.A másik a láncfeszesség,én úgy érzem laza, mekkora holtjátéknak kell lennie?Mert ha megyek és néha bénázok csattog.A powernél meg annyi mivel nyitottra van állítva,kis fordulaton gyenge nincs benne erő, magas fordulaton meg húz.Sajna így nem az igazi
DTR, és a TZR henger közti különbség.
Sztem látható.
Találtam DTR hez povermotort apróért.
Ebben benne van a vezérlőelektronika a hátuljában!
link
Yamaha DT80 LCII AKCIÓ 2011.11.10-ig! Alkalmi vétel! Nem lehet nagyon belekötni, olyan állapotban van. Új motor vásárlás miatt ennyi az ára, és ha nem kel el eddig a dátumig, akkor beszámítják a kereskedésben, ahol nyilván drágábban adják tovább. Nagyon szép állapotban. Made in japan, nem brazil. Minden gyári rajta. 110 ccm-es Malossi henger van rajta, ez nem sufnituning (elég drága tuning, de nem rövidíti le az élettartamot, de így van tartalék). 50es papírokkal használtam Budapesten, gond nélkül. Németorszégból behozott motor, papírjai megvannak, ott is a 110-es henger volt rajta (nincs rajta köbcenti jelölés! ). Új, garanciás akksi, jó gumik, valós kilóméter, működő zárak (tanksapka, ülés, kormányzár), tárcsavédő, fékkarvédő gumiharang, index, tökéletes mőszerek, csomagtartó, gyári tükrök, egyáltalán nem eszi a vizet, sehol semmi olajfolt, tökéletes különolajzás, gyári festés, gyári matricák. Hidegen, melegen első rúgásra indul, jó berúgó, teljesen üzembiztos, korát meghazuttoló állapotban. Megtekinthető Budapest, 11. ker. Csere nem érdekel!

Ár: 120 000ft
katonakiss@gmail.com
30-513-9699
Főfúvóka, karbipuccantás első körben.
sziasztok kérdezném hgy a DT 125 ön van olyan hgy jeladó mert a haver azt mondja hgy attól nem indul a gép szal melegen le áll hidegen elindul gyergya csere lett mert hgy a höfok nem volt magas de is is le állt most ez a jeladó vagy mi lehet a rossz ...?
Kilométer óráról volt szó. Adjatok már ötletet az órám 60 tól nem mér többet az mitől lehet? Sehogy nem megy feljebb. A motor vége nem 60 mert mellette van egy bicós óra. Csak nem tudok rá jönni mi a gond meghajtása lent jó spirál szépen forog. Arra gondoltam hogy elgyengülhetett a mágnes? Valakinek ötlet?
Ti nagyon bolondok vagytok :D
már jól kezdődik a napom
Vagy Axe clickerrel is lehet mérni. A km köveket is.
Tesék precízen vezetni azt a naplót, és szépen leírni, hogy a Strahopecz Tecában hány löket volt és amennyi előrehaladásnak felel meg!


Én kicsi naplóm:
2011. 10. 31.
Ma voltam motorozgatni, és belédvésem, kb. hol tarthatunk.
Fél óra motorozás, ez kb 20km.
A faluba 4 kör, kb 15km.
Jah meg vótam a Strahopecz Tecánál is.
Az egy tízes oda-vissza.
El is fáradtam, úgyhogy megyek aludni.
Ma megint kikezdte a zokni a lábujjaim közét, gombára gyanakszom.
ha ez nekem szólt. mindig felírom hogy kb mennyit megyek a géppel. és ennyi az egész.
De azért tudod, hogy 17k van a dugódban. Nagy Midiklorián koncentrációt érzek.
Öreg hiba.
Hali


Kb 3200 van benne, amióta összeraktad, nagyon nem volt / nincs időm motorozni .

Rezón már én is gondolkodtam, de ha egy ilyet felcsapnék, végre ugyan felkúszna 100 fölé, de utazóban nem tudna többet. Alul gyenge lenne, fent menne mint a barom, de nem szeretném gyilkolni meg szétforgatni. Ha gyorsabb motort szeretnék, akkor nagyobbat veszek, de az még jócskán odébb van. Amúgy minden okés vele. A múltkori tömítés csere, amivel baszkodtam, azóta rendben van.

Tiéd hogy áll?
Tudod..nem lényeg..ő tudja, hogy mennyit ment az a lényeg...majd 100 ezernél vesz spirált