Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

30 ezres gyári főcire van pénz, de egy 2 ezer forintos spirálra nincs..
én 0km-el vettem, rossz spirállal és mégis 58 ezer van benne.. ügyes vagyok?
már tavaly nyár óta nincs kilométer spirálom mert elszakadt és 19 ezerrel vettem
Szia.
Na mennyi van már a motorban?
Bírja az a szutyok For Yamaha?

Nem cuppansz a rezóra?
Olvass vissza, 10 ropesz, 80-asra.
meseszagot érzek
Nézz, persze..nincs megtiltva csak óvatosan az olvasgatással
Oké :D Attól ide is felnézek mikor időm engedi, vagy motorozás közbeni képeket töltök fel.
Szeptember 24én feltöltött galériádban 57554et mutat az órád. 7ezerrel vetted a motort, vagy te tekerted vissza?
Ha rám hallgatsz, cska akkor írsz ide amikor nagyon muszáj Ugyanis ez a totyik lerombolja az összes agysejtedet
Sziasztok! Ma lettem egy Yamaha DT80 boldog tulaja!
Az alábbi linken megtekinthetitek a gépet.

http://www.sportmotor.hu/motor...
Tudom más is van itt, de azért nem lehetetlen a 17k, ne legyünk elfogultak, amikor nem volt suli, és napi 4-5 órát motoroztunk hétköznap(hétvége meg meló, hogy legyen benya), megvolt a nyári szünet alatt 10k km. Földúton. Persze csak akkor ha az ember motorozik, nem pedig A-ból B-be utazik.
Azért ment szét mert béna voltál.
Ez nem a sportmotor, ez TE vagy.
Jössz, itt írogatsz baromságokat, fikázod a For Yamahát, pedig még nem is volt a kezedbe sem.
Kamuzol, közben meg korábban leírtad, hogy Ambika volt előtte is benne.
Leírtad, hogy 5000-es dugattyút cseréltél, (hengerfúrás nélkül) mert semmi baja nem volt, (csak lefújt 2oldalt mint a szar) és Te jössz itt, hogy mi fikázunk?
Nekem Te egy szavahihetetlen embernek tűnsz nulla egzisztenciával.

Nem értem mi értelme a hazugságoknak?
Nem jöttél még rá, hogy az élet minden területén bebukod?
Majd megtanulod....remélhetőleg.
Én kicsit több mint 3 év alatt mentem asszem 13 ezret vele...igaz én endurózok...de ahhoz, hogy 50 ezret menjél vele mindig rjata kell ülnöd..ezért hihetetlen a dolog
Hülye vagy? az lehetetlen xDDDDDDD
én tavaly május 7.-e óta mentem óta mentem 11 ezer kilómétert vele...
Na hát igen. ez a sportmotor ha már valakinek nem megy valami az hülyeség és lehetetlen és akinek sikerült az meg szar ennyik vagytok gratulálni tudok nektek
én a 2 év és 3 hónap alatt 22900 at tekertem bele. És ebben eddig volt két tél ami azt jelenti ,hogy összesen minimum 8-9 hónapot állt a gép. Ja, és multkor bemértem az órát, 10km-en 100 méteres pontosságú
Szar vagy..én csak ma mentem 100 ezret..pedig csak a boltba mentem, és 10 perc volt az út...na ezt übereld
3 év alatt több mint 50 ezer kilométert mentem.
de ha napi 120-at megy? régebb egy srác aki azt állította hogy már több mind 100 000km van mögötte... robogóval. És meg is magyarázta hogy napi 60 oda-vissza
Esetleg a képről nem lehetne meg mondani , hogy milyen kipu van rajta ?
Most vettem a motrot nem rég, és még annyira nem vágom a témát.
A dobrol felismeri valaki ?
Korábbi Galériában azt írtad, az előző is Ambika volt.
1 év alatt 17.000 km-er?
Fasza.
Személyautóval sem kevés a 17.000, én csak napi 15-öt megyek, télen-nyáron, így is egy év alatt jó ha belemegy a 12.000.....
Így van. Ha nagyot mondasz, legalább jó nagyot!
ebbe a dugóba 17 ezer van ami nekem van sztem az a lényeg hogy olaj legyen a benzinbe és a légszűrőt takarítani kell gyakran és kész