Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

LOL Az én dugóm is elment több ezek km-t, egész pontosan 8000-et, amikor már úgy elkopott, hogy az előző fúrásba is belement volna a dugó... persze én nem a gyári szar drótgyűrűkkel raktam össze.
AMBIKA sokkal jobb nekem a FOR YAMAHA szétment
Mivel sok választásod nincs mert csak ambika és for yamaha van hozzá. De véleményem szerint for yamaha ambikát több embertől hallottam már hogy nem jó. Nekem for van benne az is volt mindig. Soha nem volt vele gondom:)
Nekem AMBIKA dugó van benne és nagyon jó Több ezer kilométer és semmi baja Csak ajánlani tudom
yamaha dt 80-ba mien dugattyut ajánlotok? mert dugócsere és furatás elött állok
szia. Dobni fog a teljesítményen kb 30%-ot,de ehez be kell áldozni,hogy alul igencsak gyengécske lesz.A teljesítmény olyan 6000-nél kezd majd előjönni.de onnan egész jól elindul.A kipuhoz mindenféleképp kell egy nagyobb karbi,hogy a rezonátort fel tudja gázzal tölteni.
Szia. Nyugodtan ráteheted ha ésszel használod/nem nyélen jársz folyamatosan ill. a kigyorsításokat ésszel csinálod/ nagyon sokáig fogja bírni.De arra gondolj,hogy ez csak az első lépés.Ahoz,hogy 101-es legyen kell min,19-es karbi és egy rezókipu.Ha kipuban gondolkodsz tudok egy srácot aki készít kipukat.Az enyémre is ő csinált és nagyon bejőtt.Ha érdekel megadom az elérhetőségét.Nem tudom honnan pötyögsz,ez a srác HBM-ben található.
DT 50 re a sportkipufogó megérné? javít a teljesítménen?
Hugyfoltos a nadrágom, a TV is mutatja
behugyoztam
köszi ....
Hogyne lehetne javítani, ha leégett, lehet tekercseltetni. Lehet, hogy a reléje ment ki, azt is lehet cserélni.
Hát ha tegnap még jó volt, akkor meg lehet még csináltatni, DE csak 24 órám belül..mert 2 nap után már nem lehet..szal siesss!
sziasztok az öninditom meghalt csere vagy meglehet csináltatni mert tegnap még jó volt....
Valami ilyesmire gondoltam én is, köszönöm hogy megerősítettél.
Üdv,
aha ilyenem lehet van is itthon... csak asszem arra is 2x21W van ráírva...nem fogja kibaszni a kicsi izzót?:S
2 dolog lehet.
A karburátor:
-Vagy kevés anyagot ad hidegjáratban, amitől nehezebben indul el, vagy túl dúsat, és amikor azt hiszed hogy még kéne neki, akkor annyira besokall, hogy nem indul el.
Viszont ha megtolod, akkor nagyobb a keverékcsere, és a fordulat az elindításához.
Ebből adódóan a másik az akkumulátor.:
Lehet ha áll, elveszt valamennyit a feszültségből, és hidegindításkor nem képes annyira megforgatni a motort, olyan intenzitással, hogy az beinduljon.
Akassz rá egy töltőt, és egy óra múlva próbáld meg beindítani, hideg motorral.
Gyorsabb lesz a tekerés, remélhetőleg ez a baj.
Lehet nem ártana neki egy karbi-kalibrálás, az segít a hidegjáratnak is, főleg ha melegen alul szegény a keverék....
Kész lett a váz.
Ami most van a motoromban az is eredeti olasz AM6-os.
Csak mivel van ez a tartalék új blokkom ami kinai, erre gondoltam a hengerszettet, akkor csak blokkot kell cserélnem.

És az eredeti olasz meg tartalék lesz. De ha birja a főtengely akkor erre teszem a hengerszettet.
Dellorto 28 Vs
Mikuni 28-as síktolattyús van rajta?
Hali! Igen gyári 50-es főtengő van benne,de a blokk eredeti olasz,nem kinai "Ciranelli blokk"Ezek gyakorlatilag bírják a nagyobb terhelést. Nos mióta feltettük a szettet,azóta kb 700 km-t tettem bele.Nagyon szépen megy alul-felül,nincs lyuk benne,folyamatosan dja le a teljesítményt.A fogyasztása tűrhető lesz,bár igazából még járatós így nem gyötörtem meg.Most olyan 3,5/100km-en a fogyasztása.Csak jót tudok mondani róla.Igaz 19-es dellortó karburátor,illetve rezókipu van rajta.
Sziasztok!
Van egy DT 125 R-es blokkom (KTM LC2 125), önindítós. Melegen pöcre indul, viszont hidegen az istennek nem akar beindulni önindítóval. Tolásra egyből beröffen. Gyertyát most cseréltem benne. Gyújtásnak baja nincs, mert amúgy szépen jár, dadogás nélkül. Van valakinek ötlete?
Üdv,