Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem tudom biztosra mondani, hogy bírja-e, de azt tudom, hogy haverom 70-es hengert rakott az övére, és cserélte a főtengelyt is. Véleményem szerint bírja, mert a 70-es hengerhez való főtengely nem sokkal volt erősebb, mint ami benne volt gyárilag. De persze ez csak az én véleményem.
Üdv,
Olcsón hozzájutottam egy Minarelli AM6-os blokkhoz vadi új , kinai.
Szerintetek ha egy DR 70ccm-es hengerszettet teszek rá birja a kiképzést ?
Ezt egy tartalék blokknak szántam és ezért vettem meg, kiváncsi lennék , hogy a tuning hengerrel jól működne-e.
Azért gondoltam a tuningot mivel vadi új benne minden alkatrész , főtengely , csapágyak stb.
80lc2 váltótengely tűgörgő: Iko TA-1512

22mm külső átmérő
15mm belső átmérő, azaz a tengely átmérője
12mm a csapágyház szélessége
áhhh, azt csak a KGB megtévesztésből írta rá
4-5ezerért lehet venni olyan relét ami állítja magát, tehát ha különböző teljesítményű izzokat raksz bele akkor is "kressz" szerint fog villogni :)
És nem tudom figyelted -e a feliratot.....
Made in U.S.A.

pl. a zsiguli kézifék visszajelző villogását is egy ilyen relével oldották meg asszem
Egyszerű mint egy faék...:)
De lehet a tied is szétszedhető, azon is tudsz állítani.
Olyan relét vennék a helyedben, ami ilyen kis hengeres, nincs benne elektronika, szétbányászod, és a bimetál hajlításával tudsz rajta állítani.
Mindjárt kerizek képet róla a gépen.
10-be kell?
majd megnézed hogy mi a mérete
Akkor inkább veszek 19ért újat köszi.
persze keresztben ,üzemi hőmérsékleten
most hirtelen nem tudom megmondani a méretét /lenn van a papír a pincében, amire az összes blokkcsapágy méretet feljegyeztem/ ,de én csspágyboltban kemény 800 forintért vettem
ja és nem tudja valaki hogy dt 80 lc2-hez aváltó tengely végén lévö zárt tügörö mekkora méretü? és hol kaphatok olyat?
remélem nemfog
13 ezer a kipufogo ára sajnos nincs meg a végdob és növeli a teljesitményt naqgyfordulatnál nekem olyan volt 6 ezres fordulatszámtól mint ha lett volna benne power szelep ugy megindult és 6-ba is leforogta a 12ezret :D
Valaki tud segíteni? Tettem hátra kisebb irányjelzőket(univerzális) viszont abban sokkal kisebb izzók vannak mint a gyári nagy batárban...és így most ahelyett hogy villogna, folyamatosan világít ha benyomom az indexet:S mit lehet ilyenkor csinálni? szerezzek kis ellenállást és inktassam közbe? vagy ha index relét cserélek az is jó? aki csinált már hasonlót segítsen már legyenszives:)
köcce:D
kiégtem ezen a kommenten
Remélem mihamarabb kikönyököl, és beleáll az ánuszodba....
én kaptam
2ra-s főtengelyhez nem lehet kapni hajtókart!Csak felújítani lehet!A régit
Főci szét-össze-centrír 4 rugó.
Mi az ára?